Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek próbálkozzak vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzak vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe régen 6 évig szerelmes voltam és el is mondtam neki neki de ő visszautasított! Utána tovább beszéltünk barátként! ki voltam miatta de aztán túlléptem utána 1 évig nem beszéltünk! Természetesen én ráírtam mi újság van vele mindegy elkezdtünk beszélgetni és a csávónak 4 hónapja van 1 barátnője! Viszont tudom hogy tetszek neki belsőleg és külsőleg is és néha érdeklődik is , de mégis nekem kell kezdeményezni a beszélgetést! :( szerintetek hagyjam a francba? Nyilván úgy nem akarok vele összejönni amíg van barátnője r**anc azért nem vagyok de tegyük fel később ha már nem lesz senkije lesz esélyem? És szerintetek most újra szeretem vagy ez csak egy fellángolás? Nem tudom :( Bocsi ha értelmetlenül írtam este van ilyenkor már annyira nem fog az agyam! :/

2015. jún. 16. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Probálkozz
2015. jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálok :) hátha de egy kicsit várnom kell van barátnője!
2015. jún. 16. 23:21
 3/4 anonim válasza:
ha te jöttél volna be neki akkor nem jött volna össze azzal a másik lánnyal ugyhogy szerintem hagyd és keress valaki mást vagy csak legyél sokat a családoddal vagy a barátaiddal hogy ne gondolj rá.:) kitartást!
2015. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad lehet! :( mondjuk amúgy is egy beképzelt hülye! Köszönöm!
2015. jún. 20. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!