Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek/tegyünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek/tegyünk? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Hosszu lesz...kb 1eve megismerkedtem egy fiuval es kb most 1honapja kezdtunk el beszelgtni.legtobbszor felelsz v.merszezni szoktunk es egyik alkalommal ott derult ki hogy mindketten bejovunk egymasnak.szeretjuk egymast.csak egy gond van:216 km:( Nagyon sok baratnomtol hallottam akinek volt tavkapcsolata es szinte mindegyiknek rossz vege lett:feltekenykedes szakitas stb.En meg valahol benne lennek egy ilyen kapcsolatban csak az a baj hogy meg egyikunknek sem volt "rendes" kapcsolata es nem biztos h egy esetleges csunya szakitasos dologgal kene inditanunk...nemtudom hogy mi tevo legyek/legyunk.megprobaljuk vagy ne?! Segitsetek! 14/L 14/F

2015. jún. 21. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
kozos maszti volt mar?
2015. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 norbi544 ***** válasza:
Ha hosszútávú kapcsolatra vágytok, mindenképp. Ha belegondolsz... Ha kibírtok pár évet úgy, hogy csak nagyon ritkán látjátok egymást, akkor utána közelebb költözhettek egymáshoz, vagy bármi. Bár itt fennáll a veszélye, hogy interneten keresztül nem tudjátok annyira megismerni egymást.
2015. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáljátok meg!:)

Nekem is az első komolyabb kapcsolatom távkapcsolat volt, 371napig voltunk együtt.: ) Szerintem egy próbát megér!

16/L

2015. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szerintem próbáljátok meg van egy ismerősöm akinek ugyan ilyen távkapcsolata van

szerintem akkor tudjátok meg hogy kibirnátok egy távkapcsolatot ha meg próbáljátok

ha tényleg szeretitek egymást ha be jöttök egy másnak akkor nem lehet gond... :)

2015. jún. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!