Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátom lány és úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom lány és úgy érzem, szerelmes vagyok belé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gondoltam, bevallom neki. Nem röhögne ki? (mind a ketten 14 évesek vagyunk)

2015. jún. 21. 22:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem smárold le, ne témázz, cselekedj.
2015. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Nem hinném hogy kinevetne,elég ritka,meg szerintem az 'bunkóság' valakit az érzései miatt kinevetni..

Mondd el neki nyugodtan,ha nem teszed,lehet hogy ha sokáig halogatod egyszer késő lesz és bánni fogod:/

Lehet hogy ő is szeret,csak nem merte eddig bevallani,a lányok 90%-a nem vallja be,nem kezdeményez (magamról és környezetemről legalább is ezt tudom mondani).


Viszont:

Lehet hogy azt mondja hogy csak barátként tekint rád,de ezt jobb hamarabb kideríteni


Esetleg ha ismered valamelyik közelebbi barátját akiben bízol,beszéld meg vele hogy kérdezzen rá finoman a lánynál hogy érez-e valamit,nem jössz-e be neki mert látja milyen jóban vagytok stb..


Sok sikert mindenesetre:)

2015. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Próbálj más módon közeledni felé egyre jobban. Ha nem jelzi, hogy gond neki, akkor nyert ügyed van. Tapasztalat.
2015. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztató válaszokat :)
2015. jún. 21. 23:21
 5/16 anonim ***** válasza:
Csak bátran. Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valami. :D 19/F
2015. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Most egy ideig nem fogunk találkozni (1 max 2 hét), mivel szobafogságban van. Szerintetek megírjam neki face-en, vagy várjak és személyesen mondjam el?
2015. jún. 23. 19:07
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
Webcamsex
2015. jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 AuroraRaw válasza:
100%

valld be neki, de semmiképpen sem facebookon!

a legtöbb lány (főleg így osztálytársakat hallgatva, aikkel történt hasonló) gyávaságnak/bunkóságnak tartja

egyébként ha élőben mondod el neki az

1) jobban meghatja majd

2) nem fog tudni nemet mondani :D

így Te mindenképpen jól jössz ki

(én tudom milyen iszonyat nehéz nemet mondani, legjobb barátnak pláne milyen lenne már... max azt kaphatod hogy várj egy kicsit x"D de elutasítást szinte semmiképpen)

remélem se4gítettem C:


16/L

2015. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, nem akartam face-en, azért kérdeztem, mert szobafogságban van. Nagyon Köszi :)
2015. jún. 23. 19:52
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy velem is pont ez volt csak én lány vagyok... Engem elhízott fagyizni és megnevetetett amikor már nem nevettünk megcsókolt. 14/l
2015. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!