Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Változtak az érzései? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtak az érzései? Többi lent

Figyelt kérdés
Ebben az évben kezdtem a gimit, és beleszerettem az egyik osztálytársamba. Múlt az idő és egyre jobb lett a viszonyunk, persze nem annyira jó, amennyire szerettem volna. Viszont olyan típus vagyok, hogy ami a szívemen az a számon, ezért februárban elmondtam neki, hogy hogy érzek, de ő erre nem tudott mit mondani. Utána vagy fél évig nem is szóltunk egymáshoz, de aztán fokozatosan újra beszélő viszonyba kerültünk, és a júniusi két napos osztálykirándulást szinte már "együtt" (tehát sokszor voltunk egymás társaságában) töltöttük. Nem akarok megint előre szaladni, és elsietni a dolgokat, de... lehet, hogy meggondolta magát? Lehetséges egyáltalán, hogy először nem jövök be valakinek, de aztán mégis megkedvel? Segítsééég! :(
2015. jún. 22. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanulj a hibából! Az gondolom feltűnt , hogy februári vallomásod megrémisztette (vagy esetleg ilyen durván zavarba jött??) , szerintem ne kapkodj megint . Ha a fiú ezek után is szóba állt veled akkor kedvel .. de hogy lesz a több köztetek azt az idő eldönti ;)
2015. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom de erre kicsi az esély. Lehet h csak barátnak tart és csak azért "közeledik", mert nem akar elveszíteni mint BARÁTOT. :) :/
2015. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok nagyon reménykedőnek tűnni, de csak azért nem érteném, ha mint barátot nem akarna elveszteni, mert nagyon nyitott személyiség, milliónyi barátja van. Bár nem tagadom, hogy nekem is eszembe jutott, hogy csak barátnak kellek neki :(
2015. jún. 23. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!