Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon változtak az érzései...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon változtak az érzései irántam? Vagy miért viselkedik így? Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátomról van szó. 9. óta ismerjük egymást (évfolyamtársak vagyunk), sokat vagyunk együtt, és nagyon jól kijövünk. Vicces, bírom, de azért van egy-két dolog, ami miatt sosem gondoltam volna rá úgy, mint egy "lehetőségre". Pl.: elég büdi a szája, eléggé hangulatember, ráadásul van egy sajátos stílusa, ami nekem nem igazán jön be... Mindezek ellenére én nagyon bírom őt, habár kicsit bolond, viszont hatalmas szíve van. :) Eddig az egyik barátnőm tetszett neki, de mivel nem egy adonisz, nem jött össze a dolog, viszont azóta is (főleg mostanában) nekem tesz megjegyzéseket a lányról, olyan tini-pasis dolgokat (hogy milyen jó a feneke, és hogy nőtt a melle, stb...). Az elmúlt pár hétben, sőt, igazából az idei tanév kezdete óta viszont sokkal figyelmesebb lett velem, hosszan ölelget, ha órára kell mennem és elbúcsúzom, megfogja a kezemet (a kezemet, nem a karomat!), és húz vissza, hogy ne menjek el, bókolgat, hogy milyen csinos vagyok, milyen jó a hajam, milyen "cuki" vagyok, és mindig úgy köszön el, hogy "vigyázz magadra".


Túl sokat képzelek bele, vagy ti így külső szemlélőkként is úgy látjátok, hogy valamit változtak az érzései?


Viszont attól félek, hogyha esetleg lenne valami köztünk, viszont esetleg szakítanánk, akkor elveszíteném az egyik legjobb barátomat. :( Mint mondtam, van egy-két dolog, ami kicsit visszatart attól, hogy összejöjjek vele (nem is a stílusa, de tényleg elég büdi néha a szája, és az eléggé visszataszító... gondolom, értitek). Viszont tudom, hogy ő vele "biztonságban" lennék.


Olyan rossz, segítsetek kérlek, ti hogy látjátok? :(


Mindkettőnk 17 éves.

Köszönöm, ha valaki tud értékelhető választ írni, segítséget nyújtani! Tényleg szükségem lenne tanácsra.



2013. dec. 18. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Változtak biztos.

Amúgy mi a ráknak írsz 2 mondatnál többet, amit úgy se olvasok el.

2013. dec. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A büdös száj számomra is taszító, mindenkivel előfordul, gyakran reggel, hogy nem jó a szájszag, de ha neki állandóan az nem valami jó. Lehet romlik a foga vagy ilyesmi.

Viszont változhattak az érzései. De én nem lépnék, max. elhívnám valahová, ennyit.

2013. dec. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak! Inkább én is várok, hátha egyértelművé teszi, hogy akar-e valamit vagy sem. Nem akarnám ezzel elrontani a barátságunkat.
2013. dec. 18. 00:23
 4/4 anonim válasza:

Szerintem várj addig amíg ha akarja elhív valahová,

ès ha járni akarna veled, akkor próbáld KEDVESEN megmondani neki, hogy kedveled, de csak barátként!

2013. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!