Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok de nem akarok kapcsolatot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egyik osztalytarsam szerelmes belem es en is bele, de meg nem akarok kapcsolatot, de egyben megis. Nem tudom mit tegyek. Tudnatok segiteni?

2015. jún. 23. 22:57
 1/7 A kérdező kommentje:
O 15/f en 13/l
2015. jún. 23. 22:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Uristen...en ugyan ebben a helyzetben vagyok de ő nem hiszem hogy tudja hogy szerelmes vagyok bele. Smaroltunk egy bulin es nemtudom ezutan is csak baratkent tekint ram vagy rajott hogy tobbet akarok. Csak az meg gaz lenne mert osztalytarsak vagyunk. Olyan jo lenne ha meg tudnam vele beszelni, talan akkor lenne esely valamire. De nem akarok vele összejönni. 17l
2015. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#1 wtf xd

Ha smároltál vele, akkor nem hinném, hogy csak barátságból volt benne. Amúgy ez attól függ, hogy mennyire váltogatja a barátnőit.

Kérdező, szerintem jöjj össze vele, aztán ha szétváltok is utána, legalább lesz egy kis tapasztalatod. ☺

2015. jún. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 vagyok, az eleje #2-nek ment.

Egyébként én 15f vagyok, és nekem is bejön az osztálytársam, csak ezt még nem egyeztettem vele, szólval úgy vagyok ezzel, hogy viszonzatlan az egész. Meg nem is nagyon mernék belekezdeni, mert érettlennek érzem magam ehhez.

2015. jún. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) Nyaron nem sokat fogunk talalkozni de majd ha elkezdodik a suli akkor igen. Majd meglatjuk, hogy mi lesz belole :)
2015. jún. 24. 18:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem is ez van.

Szerelmes vagyok egy fiúba és ő is belém de nem akarok kapcsolatot,de mégis mert tudom hogy az milyen jó.

Hogy vagytok osztálytársak ha ő 15 te meg 13?

2015. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sok 15 eves osztalytarsam van. Min. 4. Dupla evvesztes vagy nem tudom
2015. júl. 1. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!