Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mar nem lehet ugy kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar nem lehet ugy kapcsolatot tartani egy pasival, hogy ne higyje azt, hogy en akarok vmit tole? Kenyelmetlen szituacioba kerultem.

Figyelt kérdés

Egy alkalmi munka folyaman megismertem egy sracot, aki meg aznap elhivott a barati tarsasagaba, hogy igyunk meg vmit, a nehez munka gyanant. Sajna nalam nem volt eleg penz, igy fizetett egy kort nekem. Vegig tavolsagtarto voltam, altalanos dolgokrol dumaltunk csak, vegul fel ora mulva el is mentem. Ugy valtunk el, hogy legkozelebb visszafizetem neki az italt, ha vmikor ujra osszefutnank. Azota tobb honap eltelt. O is es en is vallaltunk kulfoldi munkat, vmint O nem is kornyekbeli lakos. Facebookon keresztul neha egy par perces beszelgetest lezavartunk, de egyikunk sem vitte tulzasba, es en sem kuldtem neki felreertelmezheto jeleket, smileykat.

Vegul ma meg volt a talalka, mert epp Pesten tartozkodott , nekem meg ugy sem volt jobb dolgom. Egesz este furan viselkedett, nyomult ami nekem nagyon nem tetszett( van baratom, errol tudott o is). Vegul ugy ert hozzam, ahogy nem kellett volna en meg kiakadtam. Szamon kertem, O meg teljesen kifordult magabol, mert szerinte alszent p*csa vagyok, mert igenis akartam tole vmit, mert akkor nem irtunk volna egymasra, meg nem akartam volna vele ujra talalkozni. En inkabb fogtam magam es ott hagytam, o meg uvoltozott utanam, de lesz*rtam.

Kicsit ki vagyok, es nem is elsosorban azert mert kepes voltam egy ilyen idiotaval talalkozni, beszelgetni ,hanem mert ugy erzem ezek utan teljesen felesleges szoba allnom a masik nemmel, vagy epp egy kapcsolat kialakitasara torekedni(ismerosi, haveri szinten), mert csak aktualis puncit latjak bennem, mint ember nem is letezem.


2015. máj. 27. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Mivel van barátod,nem is értem miért találkoztál vele,hiszen gondolhattad volna hogy mi a célja :) Ne beszélj többet vele.
2015. máj. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem pasiként vannak női haverjaim akikkel eljárkáltam szórakozni, enni, sportolni meg egy csomó programunk volt és még sem akartam semmit soha tőlük , ahogy fordítva is.... Sőt 2-nek már szereztem pasit is :D és ugyan úgy jól kijövünk , találkozunk beszélünk :) nem mindenki szexorientált :)
2015. máj. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom. Gondoltam beszelgetunk egy jot a kulfoldi munkakrol, kozben visszahivom meg ilyen kis naiv baromsagok.

A baratom elolvasta a beszelgetesunket, csak rohogni tudott.

2015. máj. 27. 00:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugy vagyok vele, most mar, hogy a pasik eleg nagy szazaleka keptelen az osztonein tullepni, es a nokre csak mint vmi beszelo, kielegito eszkozre tekintenek(tobb baratnommel megvitatunk, osztottak a velemenyemet, miszerint ismerkedni mar nem is erdemes , mert ugyis csak az fog lejonni a ferfinak, hogy "itt vmi lehetseges".)
2015. máj. 27. 00:54
 5/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.

Én vagyok az élő példa aki ezt megcáfolja mármint az elméletedet :) Én gyakran beszélgetek haverkodok nőkkel hátsószándék nélkül.... És néha igénylem is h nőkkel beszélgessek mert teljesen más velük mindenről beszélgetni máshogy látják a dolgokat és tudnak nagyon meglepő pozitív tanácsokat adni és természetesen mert jól érzem magam a társaságukban :D De abban viszont részben igazat adok h elég szexorientált lett a társadalmunk és h a pasik kimagasló százaléka minden nőre ráhajt....De ez nem jelenti azt h mindegyik ilyen!

2015. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!