Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hívjak el egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak el egy lányt randira vagy hogyan mondjam el neki hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Már régóta osztálytársak vagyunk viszont egy jó ideje szerelmes vagyok belé és nem tudom hogyan mondjam el neki. 14/F

2015. jún. 24. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
szavakkal mondd el neki
2015. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Szia már régóta tetszel nekem és szeretlek. Van kedved eljönni velem valahova?"
2015. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk írj neki egy szerelmes verset . Kb egy négysorost. És juttasd el hozzá de név nélkül.Aztán írj neki még egyet de azt névvel. Aztán majd lesz valami.
2015. jún. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
először mindenképp bizonyosodj meg, hogy mit érez ő irántad, mert gondolom nem szeretnél pofára esni, aztán ha látod, hogy ő is küld jeleket ( beszélget, mosolyog rád, stb. ) akkor elhívhatod randizni, és szerintem csak akkor mondd majd el neki. :)
2015. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DancsóPéterNé válasza:
eh. én nem örülnék ha az első randin benyögné, hogy szeret..:) menjetek moziba, sétálni, esetleg vegyél neki rózsát. az érzések hadd alalkuljanak ki normálisan. ha már látod rajta, hogy ő is komolyabban viszonyul hozzád, na akkor mondd el, hogy szereted, és ha mégjobban leakarod venni a lábáról, mondd el neki, hogy régebb óta szerelmes vagy bele, csak vártál a tökéletes alkalomra.:) ezzel tuti megnyered a szívét.
2015. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Javaslom a sárgarózsát. Jelentése: örök szerelem.
2015. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Először csak célozgass rá, vagy hívd el randira.
2015. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!