Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nyári szünet kezdete óta nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyári szünet kezdete óta nem láttam, és még mindig nem tudom kiverni a fejemből, vele álmodok?

Figyelt kérdés

Na, az van, hogy tetszik egy fiú már tavaly óta.

Csak ő ezt természetesen nem tudja, és mint sok más lánynak nekem is az a fő problémám, hogy nem tudom, tetszem-e neki.

Az a baj, hogy nem szemezünk sokat, csak néha, de az elég mély... És hallottam már csúnya dolgokat mondani rólam, nem olyan durvák, inkább csak negatívak, de vannak olyan dolgai, amik félreérthetetlenül a szimpátia jeleire enged következtetni.

Na mármost: eddig nyáron teljesen elfelejtettem, és mikor visszamentem a suliba úgy néztem rá, hogy :ez? már nem is tetszett... de ahogy múlt az idő fokozatosan újra megkedveltem. De most ez nem így történt.

Évzáró óta ugyanannyit gondolok rá (bevallom a nyarat azért is vártam már, hogy megint elfeledhessem) ha nem többet.

Nem értem, miért??

El akarom felejteni.

Egyébként ne küldjetek olyan kommenteket, hogy Juli, te vagy az? nem, én Lili vagyok.

Előre is köszi!

15L


2015. jún. 26. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha igy állsz hozzá, akkor nem fogod elfelejteni...


Ha nem tetszene (úgy néztem rá, hogy :ez? már nem is tetszett) akkor nyilván nem gondolná rá...szóval ez hülyeség


Ha meg tetszik, akkor állj oda elé, aztán mond meg neki hogy mi a cituáció :D

Lehet, hogy ugyan igy van ő is, és ő sem meri elmondani...tudom, hogy nem a lányok szoktak kezdeményezi, de van ilyen :D

Veszteni nem vesztessz semmit, mert hát na érted :P


15/F

2015. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De, veszthetek...

*engednek

2015. jún. 26. 16:03
 3/14 kukac 07 válasza:
írj rá bármilyen dolgot h mikor lesz valami esemény vagy ilyesmi... aztán kérdezd meg mizu, ha nem tetszel neki úgyis leráz.
2015. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az a Lili vagy?
2015. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy nevet,vagy face linket,vagy a sulidnak a linkjét el küldenéd privibe ?Lehet a haveromról van szó..
2015. júl. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hehe

Nem küldök semmit

Sok ilyen cseszed-mivanmost-szerelem-SZERŰSÉG létezik. Sajnos..

2015. júl. 13. 07:04
 7/14 anonim ***** válasza:
amúgy sem jöttél be
2015. júl. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Akkor jó.

Miért is írtad ezt le?

2015. júl. 28. 12:47
 9/14 anonim ***** válasza:
Sajnos en se tudok tovabblepni a nyaron pedig o tudja mit erzek, de nem szeret. Tobbe nem is latom, mert elballagtunk. Bocsi az ekezetekert.
2015. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na mi van a fiúval ? Gondolom nem látod mostanság :DD
2015. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!