Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerelmemmel már 1 év 8...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmemmel már 1 év 8 hónapja együtt vagyunk szünetet akar? (Ő a lány, lent)

Figyelt kérdés
Napokban láttam, h kicsit máshogy viselkedik majd írta egyik este, h most nem akar velem lenni kell neki 1-2 hét szünet mert, hogy "megfolytom"-őt. De én mindennél jobban szeretem és ő is nagyon szeret(ett). De most még csak beszélgetni se tudok vele és amikor beszéltünk mintha teljesen más emberrel beszéltem volna. Egész nap rá gondolok, nem tudok enni, aludni, többször is rámjön a sírás.

2015. jún. 24. 14:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj neki időt, ne zaklasd mert annál idegesítőbb nincs. Várd meg még keres és ne sírj ha szeret visszamegy hozzád és nem szakítottatok.
2015. jún. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy fogom kibírni ezt a 2 hetet amikor ezt az 1-2 napot alig bírom :(
2015. jún. 24. 14:12
 3/14 anonim ***** válasza:

Te tenyleg megfojtod, ha 1-2 napot sem birsz ki picsogas nelkul.


Nem kell minden mozdulatarol tudnod, minden 15 percben e-mailt vagy sms-t irni, 0-24-ben face-en chatelni, hivogatni, enelkul is mukodik egy parkapcsolat. Ha nem hagyod abba, hamar vege lesz az egesznek...

2015. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

annyira kiakaszt az ilyen osztás.

semmi baj nincs a viselkedéseddel, egy szerelmes srác ilyen, nem vagy se beteg se hülye :D

csak meg kell találnod a megfelelő lányt aki elfogad ilyennek és ő is ugyanígy szeret mint te őt.

és nyugi még azis lehet hogy ez a kapcsolat se ér véget! fel a fejjel próbálj kis időt adni neki vagy őszintén megbeszélni vele, hogy miért kell neki az idő

2015. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most még nem akar beszélni se, csak, h hagyjam most kis ideig. Nem is értem, h történhetett ez vagy miért. Voltak viták mint minden párkapcsolatba de akkor is. Annyira fáj.
2015. jún. 24. 14:29
 6/14 A kérdező kommentje:
Nemrég még játszótéren ültünk volt ott 1 kisgyerek ahogy játszik és arról beszélgettünk mi lesz majd ha nekünk is lesz meg volt nemrég 1 veszekedés ahol mondta ő is meg én is, hogy soha nem akar elveszíteni. Most meg ez történt :(
2015. jún. 24. 14:32
 7/14 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

a lányok néha bonyolultak, de elég rég óta együtt vagytok és ahogy olvasom abból amit írtál, biztos közeli komolyabb kapcsolatotok van, mondd meg neki, hogy mindenképp találkozni akarsz. kérdezd meg mi baja és miért történt benne ez a változás?

2015. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én 18 évet kibírtam barátnő nélkül menni fog neked 2 hét :'D
2015. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Elég közel állunk igen, meg, hogy nekem most ez lehet hülyén hangzik de akkor is, én úgy érzem ő lenne az igazi és senki más nem kell. Most is bármit megadnék, hogy megölelhessem és vele lehessek de most tényleg kell neki az az idő azt mondta.
2015. jún. 24. 19:20
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezért van ennyi kéthetes kapcsolat.

Volt már kapcsolata? Talán otthon eltiltották tőled.

Ez egy viszonzatlan szerelem az egyik legrosszabb ürügyel.

Persze ha napi 5ször ráírsz facebookon és 3szor felhívod akkor csak így akar megtanítani arra, hogyan bird ki nélküle.

2015. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!