Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu akit nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anitaa2001 kérdése:

Van egy fiu akit nagyon tetszik és azt mondta h énis neki de nemtudom. Mindig megölel amikor találkozunk és elválunk de más lánnyal is ezt csinálja? Többi lent

Figyelt kérdés
Szoval más lánnyal is ezt csináljaa..azt mondta legjobb csajbarátja vagyok becézget de nemtudom mit érez irántampontosaan.de ő nem az a kihasználos tipus..nagyon rendes meg kedves,megbizhato meg minden..énis legjobb fiubarátomnak tartom..mit csináljak?lehet valami ebből??mit csináljak h több is legyen? nem akarok azért én kezdeményezni ..
2015. jún. 26. 16:02
 1/2 anonim válasza:
Tölts el vele minél több időt (lehetőleg kettesben legyetek), éreztesd vele hogy mennyit jelent számodra. Ha ezek után nem kezdeményez, valószínűleg komoly kapcsolat nem lesz belőle...
2015. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon sok időt töltünk együtt,ölelget meg van amikor megpuszil,és én is..sokat jelent számomra.meg azt mondta énis neki,és legjobb csajbarátja vagyok..valami jo tipp?h megszeressen vagy h többet érezzen irántam?vagy lehetetlen?
2015. jún. 26. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!