Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közelítsek egy 30-on...

Hogyan közelítsek egy 30-on felüli pasihoz, aki nagyon tetszik de 13évvel fiatalabb vagyok nála? Közös munkahely, de más beosztás, alig találkozunk. Mindig mosolyog rám, de nem tudom ezt vehetem-e egyfajta jelnek?

Figyelt kérdés
Mosolygáson és köszönésen kívűl 1-2 szót sikerült váltanunk,előrelépés nem történt. Mit tegyek,hogy adjam a tudtára? A melóban nagyon nehéz,sok a pletykás ember.

2015. márc. 6. 17:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%

Drága husom, én visszautasítanálak hisz gyerek vagy még.


F35

2015. márc. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Nézd szerintem ha nem hülye a pasi ugy is látja rajtad.elég ha csak ha úgy nézel rá.én is voltam ilyen helyzetben mint the csak nekem a fōnököm volt es 32 eves.simán látta rajtam hogy odáig vagyok érte es ō is mutatott olyan jeleket.de novel volt felesége es kettō pici gyereke így mikor Mar éreztem hogy ebbōl több is lesz mint ártatlan beszélgetés felmondtam mert nem tettem volna tönkre a családját :/ szoval szerintem látja rajtad a többi rajtad áll.vedd elō a nōi praktikákat :) 20/L
2015. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyomulj rá ha nem zavar a sok pletykás ember ,amikor csak alkalmad van rá!Akár a legjelentéktelenebb témával is gyere elő és előbb utóbb kialakul valami!
2015. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
2 es vagyok.novel=mivel akart lenni :D
2015. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Első kommentelő! Attól, hogy 13évvel fiatalabb vagyok, még nem egyenlő azzal, hogy gyerek vagyok. Nem ismersz,nem is veszem magamra ezért ezt a semmitmondó kommentet. Ha kicsit többet olvasnál,vagy szocializódnál, rengeteg olyan kapcsolat van,ahol nagy a korkülönbség. Nem a kora miatt lehet érdekes egy ember. A pletykás emberektől úgymond azért tartok,mert nem szeretném őt kellemetlen helyzetbe hozni, és amúgy attól is tartok,hogy kinevet vagy elutasít. Annyit tudok,hogy volt már egy munkahelyi viszonya,de vele egykorú nővel. Mosolyog,de nem lép semmit. Azon rajta szoktam kapni,hogy nézeget,de nem több.
2015. márc. 6. 18:06
 6/18 anonim ***** válasza:
Mond meg neki ,őszinte érzéseidet felé
2015. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És azt mégis hogyan? Nem rohanhatom le... ismerkedési fázisnak sem mondható még ez :D
2015. márc. 6. 18:13
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Éretlen vagy, hagyd békén.
2015. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
szerintem ismerkedj meg vele
2015. márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jaj ez a "gyerek vagy,éretlen" komment nem segít. Mivel a közös a munkahely,rohadtul vigyáznom kell arra mit és hogyan teszek. És mivel még nem volt részem ilyen kapcsolatban, tapogatózom mit és hogyan lehetne. Ezért tettem fel a kérdést. Egy ennyi idős férfinél pl. a mosolygás egyértelmű jel vagy csak szimpla mosoly és semmi jelentősége?
2015. márc. 6. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!