Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik a bátyám haverja, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a bátyám haverja, de az a baj hogy ő 17 én meg 13 vagyok. (A többit lent megírom) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval,az van hogy nagyon tetszik,de hát azért én mégis csak még gyerek vagyok.Egyébként eléggé jól kijövünk ,amikor átjön bátyámhoz,sokat hülyéskedünk.Mondta hogy jól áll a hajam meg sokszor szokott piszkálni is.Szerintetek én is tetszem neki?Nem szeretném ha kommentben lehordanátok a korom,vagy bármi miatt,szóval tényleg csak is az írjon,aki segít,ne az aki jót akar röhögni rajtam.
2015. jún. 27. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit
2015. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
58%
Cseles... Azt nem írta,hogy lány.. :D
2015. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden kishúg szerelmes egyszer a bátyja egyik haverjába. (Tapasztalat.) Szerintem ne képzelj sokat bele, mert túlságosan beleélheted magad, és a végén pofára esés lesz. Továbbra is hülyüljetek nyugodtan, finoman éreztesd vele, hogy ő többet jelent, de nem biztos, hogy ő is így érez.

Remélem tudtam segíteni, írj privátban, ha egyéb kérdésed lenne, szívesen megosztom a tapasztalataimat :)

2015. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
63%

Szia!

Nézd tény hogy most úgy érzed hogy tetszik és szívesen járnál a fiúval csakhogy kötve hiszem hogy egy 17 éves fiu egy még úgymond "kifejletlen" nála sokkal fiatalabb lánnyal jönne össze.Nek akarlak elkeseríteni de 13 évesen nem a pasizáson kellene gondolkodnod ráér az meg jó pár évvel később is.Ha később is ő tetszik majd neked akkor már lehet próbálkozni de egyenlőre azt tanácsolom hogy ne foglalkozz ilyesmivel és ha tényleg jól elvagytok örülj neki hogy van egy ilyen barátod.

2015. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen még ő is gyerek... am meg egyszer élünk próbálkozz ;)
2015. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

annyira birom hogy vannak itt olyanok hogy megmondjak mivel kellene foglalkoznod 13 evesen.. miert ne pasizzon? egy csomo olyan kapcsolat van amiben mukodik. 13 evesen mar el lehet kezdeni kapcsolatokat.

szerintem kozeledj hozza, es majd meglatod mi lesz belole:) sok szerencset:))

2015. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Egyébnt aki látja ezt a kérdést kétszer az ne csodálkozzon,mert véletlen kétszer raktam ki :D csak máshogy fogalmaztam meg :D
2015. jún. 27. 22:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan sok az a 4év.
2015. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!