Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hiszi azt a közös...

Miért hiszi azt a közös ismerősünk, hogy a lány (a barátom) "meleg haverja" vagyok?!

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki a legjobb barátom és már nagyon régóta ismerjük egymást. Nagyon kedvelem és ez elég összetett. Régebben megbeszéltük hogy én valamivel többet (másfélét, szerelmet is) érzek iránta, de ez felőle nem kölcsönös. Persze, jó lenne ha az lenne, de tényleg nem gáz, mert amúgyis tök elvagyunk stbi ,tök hülyeség lenne megszakítani ezért a kapcsolatot

Egy közös ismerősünk nagyon bele van esve és mostanában folyton azzal poénkodik megjegyzéseket tesz és utalgat hogy én biztos búza vagyok mert hozzá képest nem nyomulok rá

meg azzal "viccelődik" ,hogy biztos tetszik nekem ő (a fiú)... hát marhára NEM.....


2015. jún. 23. 03:10
 1/3 anonim ***** válasza:

NEM HISZI AZT!

Csak evvel próbál kilökni a nyeregből, mert jelenleg Te állsz sokkal közelebb a lányhoz!

:)

2015. jún. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te meg poénkodd vissza, hogy orrbanyomod, úgy még valami helyezést is elérsz az adott leányzónál, bár én inkább azt tanácsolom, hagyd a fenébe, csak a hiúságát legyezgeted a kiscsajnak, hogy hülyét csinálsz magadból.
2015. jún. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ha hiúság lenne ,szerintem már rég hagytam volna. Nem tegnap óta és nnem is 2 éve ismerjük egymást


hát ez a hülyegyerek simán belém köt,már csak azért is mert nem tudok és nem akarok folyton kőheteró pofát vágni. utálom az elvárásokat

mintha nem szerethetne valaki főzni férfi létére... vagy nem röhöghetnék egy romantikus vígjátékon és titkolnom kellene Mondták már, h az érdeklődési köröm egy része (nem az egész persze ) lányos meg "búzás", sokan fennakadnak rajta. (ez a lány pont nem , :) Ezekbe köt bele folyton ez a hülyegyerek.

ja visszaszóltam már neki de még mindig zavar ,hogy gyökér

Ez nem a középkor ,hogy párbajt vívjunk stbi

2015. jún. 23. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!