Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 év körüli lányok! Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 év körüli lányok! Ti milyen jeleket szoktatok leadni egy fiú felé, aki bejön nektek?

Figyelt kérdés
Csak azèrt, mert van egy làny, aki nagyon nagyon, de tènyleg nagyon tetszik, csak azt nem tudom leszûrni, hogy èn tetszek-e neki. Mert akkor, ha kiderülne, hogy tetszek neki, akkor mernèk kezdemènyezni.

#lány #tini #szerelem #14 éves #tetszèsnyilvànìtàs #aprò jelek
2015. jún. 27. 22:22
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nekem aki tetszik azt akarva, akaratlanul nézem, keresem a tekintetét, néha a társaságomnak megemlítem...14/l
2015. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha nekem tetszik valaki:Keresem a társaságát,sokáig nézem,titokban nézem,próbálom megérinteni,próbálok minél közelebb lenni hozzá,próbálok minél többet megtudni róla ,többet beszélgetni vele,mosolygok rá,de van hogy teljesen leszarom hogy lássa nem vagyok könnyenkapható és nem érdekel ,rögtön vissza írok facebookon,igazgatom a hajam ..remélem tudtam segíteni:)14/L
2016. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!