Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, nők akik 20+ évesek,...

Csajok, nők akik 20+ évesek, milyen jeleket küldötök, hogy viselkedtek a kiszemelt sráccal, hogy tudassátok vele, szabad a pálya neki hozzátok, vagyis nemcsak hogy bejön a srác de kezdeményezhet is nálatok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok csaj, de örülnék ilyen jeleknek :D
2014. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt én végigcsináltam, megtetszet egy srác, és először elkezdtem nézni, visszanézett akkor elkaptam a tekintetemet, amikor várható volt hogy összefuthatunk, akkor nagyon csinos voltam, mondhatni szexisebben öltözködtem, plusz parfüm. Aztán elkezdtem keresni olyan embereket akik a közelebbi társaságába tartoztak. Az egyik lánnyal jól összebarátkoztam és utána már én is az ő társaságukhoz tartoztam. Meg tudtam milyen dolgok érdeklik,és én is elkezdtem oda járni pl. uszodába, konditerembe,discoba. Már nagyon jól összebarátkoztunk, és akkor a közös barátnőnkkel elterveztük, hogy tartunk egy házibulit és meghivjuk őt is. Minden nagyon jól ment, de az istennek nem mondta, hogy járjunk.. A buli előtt egy héttel megismerkedtem egy fiúval, akivel összejöttem és az időtlen ideig (fél évig) becserkészet barátommal igy vége szakadt a nagy szerelemnek. Persze ahogy megtudta hogy járok valakivel, rögtön udvarolni kezdett, de akkor már ugy éreztem továbblépten. A mai napig nem tudom miért nem akart akkor összejönni velem, amikor már mindenki tudta, hogy szabad lenne neki a pálya. Én nagyon egyértelmü voltam, ennél egyértelmübb már nem lehettem volna. Most depizik miattam, és el van keseredve, hogy neki nem sikerült összejönnie velem..
2014. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem második... HA TETSZETT MIÉRT NEM VOLTÁL EGYÉRTELMŰ?! Most jót játszottál vele és le lett ejtve gyakorlatilag. Ezért kell "jeleket küldeni"? Egy 3 sornyi egyenes beszéddel ez nem így alakult volna.


És hiszed vagy nem, ezek a "jelek" nem egyértelműek, max ha nő vagy. A férfiak a beszédből értenek.

2014. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3- biztos igazad van, de én ugy éreztem ennél több jelet nem tudok kimutatni, talán ő se lépett időben. Én ezer módot megragadtam, ő meg annyira se volt képes, hogy egy-két szót mondjon "ráérsz valamikor" , ugyhogy ha a fiúk észreveszik hogy tetszenek egy lánynak, akkor legalább egy mondat erejéig ők is megerőltethetnék magukat, mégha nem is ezer százalékig biztosak a dolgukban.
2014. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!