Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti hogyan tekintetek/n...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan tekintetek/nétek vissza az állt iskolai alsós első "szerelmetekre" később?

Figyelt kérdés
Viszonzott volt, azonban semmi nem lett belőle, a fiú másik iskolába ment pár év után, és így féligmeddig lezáratlan maradt. Főleg 16 - 18 éves lányok válaszára lennék kíváncsi, de mindenkié érdekel :) Esetleges jövőbeli kapcsolatról vélemények? Régi megőrzött apróságokat, emlékeket ha felhozza a másik akkor furcsának tartanátok vagy aranyosnak h ennyi év után is emlékszik / megőrizte? Előre is köszi a válaszokat :)

2015. jún. 28. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:

En ugy,hogy egy bunko volt :D Semmi viszonzast nem kaptam es megszegyenitett az egesz osztaly elott. De ha az lett volna a helyzet mint amit leirtal, aranyosnak talalnam de azert furcsanak is es inkabb baratkent mintsem kiszemeltkent tekintenek az illetore. Hiszen mar reg nem ugyanazok vagyunk mint akkor.

18/L

2015. jún. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én alsóban nem voltam népszerű lány. AMolyan kis visszahúzódó voltam. És egyszer egy fiú belém szeretett, állandóan "üldözött", és rögtön a legnépszerűbb lányok között találtam magam. Nekem sajnos a fiú nem jött be, de annyit köszönhetek neki, hogy így sikerült beilleszkednem az osztályba.


21/L

2015. jún. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem totál viszonzatlan volt és még kosarat is kaptam. Most is egy suliba járunk és jóban lettünk sz évek során és én se tekintek már úgy rá de ha meglátom azért megvan az az érzés hogy de rég volt stb.. De igazából szerintem már megtudta mit vesztett:D Ha viszont így felhoz közös emlékeket inkább aranyos számomra mint furi.

17L

2015. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!