Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/fiúk ti mikor, hogyan...

Lányok/fiúk ti mikor, hogyan találtatok rá az első szerelmetekre?

Figyelt kérdés
Hány évesen,hol,hogyan? Esetleg valamit tudtok tanácsolni amivel nekem is mehetne? F
2014. júl. 30. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Metró aluljáróban kéregetett éppen...istenem de szeretem!
2014. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

14 évesen osztálytársam volt...és a mosolyába és a nevetésébe szerettem bele főleg...mondjuk eleinte nem tetszett, de később megismertem, hülyéskedtünk és a mosolya volt ami megfogott és beleszerettem...


21F

2014. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78 évesen sztriptízbárban, éppen lovagolt rajtam ;)
2014. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
még sose voltam igazán szerelmes
2014. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy rendezvényen találkoztunk, 14 voltam ő 16. Nagyon aranyos volt, el voltunk, utána még jó párszor találkoztunk is. Erre BEPASIZOTT. Később 1 héten át tele volt a facebook falam a csókolózós képeikkel. Nem mintha homofób lennék, semmi bajom velük, a yaoit aranyosnak tartom, de ott kiakadtam és hetekig kész küzdelem volt ételt letolni a torkomon, mert ha én depressziós vagyok, a kaja kell legkevésbé. Utána se tettem túl magamat (mint ebből a leírásból is látszik), pedig nem tegnap volt...
2014. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15 évesen, suliudvaron.
2014. júl. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!