Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem hagy ez az érzés. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hagy ez az érzés. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Próbálom minnél sűrűbben megfogalmazni..


Tehát, 170 cm magas vagyok ,barna haj, barna szem, 16-ot jöv.hónapban töltöm, elég széles baráti társaságom van, sok szép lányt ismertem meg, de vagy van palija, vagy 21.századi SWAG YOLO YOLO GIRL, akinek az intelligencia szintje a cipőfűzőjét veri.


A kinézetem átlagos, annyi a plusz pont,hogy kondizok, futok, úszok, tehát sportos külsőm van. De a probléma... nem az,hogy nem tudok barátnőt szerezni (dehogynem..xd), hanem, hogy nem találok ,akit felszedhetnék.. meg nem is igazán tudom, hogy hogy kéne.. elméletben megy mindig minden, minden nap leforgatok egy random jelenetet, hogy ha találkoznék egy lánnyal.. de ha találkozok is, hirtelen félek oda menni, nincs kedvem a visszautasítástól.. meg mikor társaságban vannak, zavarjak oda?? Mondjuk ezzel kapcsolatban adhattok tanácsot. :D


A gondom viszont FŐKÉPP,hogy érett a felfogásom és nagyon jó volna egy barátnő, akivel eljárogathatnék, nevethetnék, esténként átölelném, csókolhatnám stb.. Mára már teljesen készen vagyok, karikásak a szemeim, jelenleg 17 órája talpon vagyok, egész hajnalban forgolódtam, valamit gyűrtem a mellkasomhoz, mintha lenne ott valaki... Nagyon taccson vagyok. :/ Valaki, valamit? Előre is köszönöm! 16/F


2015. jún. 28. 10:24
 1/4 anonim válasza:
Gondolom nem volt még barátnőd,illetve ha volt is akkor abban a kapcsolatban érhetett téged valami "trauma" ami ezt váltja ki belőled,hogy nem tudsz senkit felszedni. Nem így kell a dolgokhoz állni. Egyszer,csak egyetlen egyszer próbáld meg hogy erőt veszel magadon(akármennyire nehezen megy is) és tökös gyerek módjára odamész a kiszemelt lányhoz. Ne ugy állj hozzá rögtön hogy visszautasít. lehet hogy életed nagy szerelmét hagyod futni ha a követező ilyen alkalomhoz nem mész oda az adott lányhoz. A második próblémát abban látom a felfogásodban,hogy te elkönyvelted magadban hogy nem létezik a földön másik olyan érett felfogású ember mint te,főleg nem egy lány. Hahoooo, Ez egy oltári nagy tévedés. Igenis vannak érett felfogású lányok,még ebben a swag yolo világban is.Szóval barátom állj fel,keress egy helyet/társaságot és indulhat a csajozás! Remélem tudtam segíteni! 17/L
2015. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem volt még barátnőm. :/ Spanokkal állandóan járunk ki, tegnap is voltam, de amiket láttam.. 15 ember, abból 5 valami fura 20 kilós, 12 éves (KOMOLYAN ANNYNI!) kissrác, meg az ilyen fajta lányok.. A barátitársaságba volt egy lány, okos is volt, szemeztem vele, mosolygott rám, de a palija is ott volt, az meg kb 5x akkora, mint én.. Meg unokatestvérem legjobb barátja, áh.. hülye vagyok. :DD Szóval igen.. A gond ebbe a kisvárosba, hogy ahova beszoktunk ülni (szinte csak az az egy hely van.), ott nincsenek lányok.. pedig normális hely, csak valahogy mindenki klikkekbe az utcát járja.. Szóval így nehéz. :S Próbálok minnél több embert megismerni, társaságokat, tegnap is az említett csoporttal elsőnek voltam, lehet többet nem is megyek, mert leültem meginni egy sört, és ott hagytak, szegények már.. a fele OFF-on volt, én meg elgondolkodtam.. Jöhetnek még azért kommentek. És az előzőnek is köszönöm. :)
2015. jún. 28. 10:44
 3/4 anonim válasza:
Ha szórakozóhelyen vagy utcán próbálsz meg egy random csajt felszedni, annak valószínűleg vagy elutasítás lesz a vége vagy buta kis ribit szedsz össze. Ha komoly szándékaid vannak és érettnek tartod magad, én azt ajánlom inkább kezdj bele egy új hobbiba, járj el például valamilyen rendszeres foglalkozásra, nyelvórára vagy akármi és ott próbálj meg ismerkedni. Ha szeretsz sportolni esetleg csatlakozhatnál egy sportcsapathoz vagy próbálkozhatsz olyannál, akivel többször összefutsz edzésen, úszáson...stb A normális lányok nem szeretik ha egy ismeretlen srác egyből letámadja őket azzal, hogy járni akar vele. Előbb csak beszélgessetek, ismerkedjetek és ha úgy látod, hogy megvan a közös hang, akkor néhány találkozás után hívd el és üljetek be valahova. Nem kell rohanni.
2015. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cs.betti válasza:
Ne légy már ennyire nyuszi! Mikor én voltam tini (nem volt olyan régen) voltak olyan fiùk, akikért megőrültem, de soha nem mutatták, vagy nem vettem észre, hogy érdeklődtek irántam. Most ha találkozok velük, mindíg kiderül, hogy annyira akartak engem, csak nem merték soha elmondani. Nem értem, pedig nagyon kedves vagyok 😄 szóval szedd össze magad, és légy bátor és igen, zavarhatod a csajokat társaságban is
2015. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!