Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szólítsak le lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsak le lányokat fesztiválon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy hallottam, fesztiválon könnyebb lányokkal kavarni, már csak a nagy számok törvénye alapján is, meg azért ott csak jobban elengedik magukat a lányok. Kérdésem az lenne, hogy ti hogyan szoktátok őket leszólítani ilyen helyen? És mik az ideális témák? Köszi előre is! 17/F



2015. jún. 28. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hat ha mar egy fesztivalon vagytok, mar elorebb vagy, mivel van kozos erdeklodesi korotok. kerdezd meg melyik eloadokat fogja megnezni, kik a kedvencei stb..
2015. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Szia!


Nos, első szabály, hogy nem monoton, engedélykérő dolgokkal közelítesz. Például ezeket felejtsd el:


- "Szia, meghívhatlak egy italra?"

- "Bocsi, ne haragudj, de van barátod?"


A lányok ezeket milliószor hallották már az unalmas pasik szájából. Ráadásul ezekkel a kérdésekkel már önmagában alacsony presztízsűnek mutatod magad, mivel még azért is engedélyt kérsz, hogy meghívd egy italra, holott még nem is ismered... Ezen kívül fontos még, hogy olyan szöveggel közeledj, amivel nem lehet egyszerű igennel, vagy nemmel válaszolni. Ebben lehet humor és egy kis pimaszság is. Szerintem az a legjobb, ha a lány visszakérdez: "Ezt most miért kérdezed" --> Ez már önmagában jelzi, hogy felkeltetted a figyelmét.


De hogy egy mintával is szolgáljak:


A lányok nagyon szeretik a drámákat, így megoszhatsz velük egy párkapcsolati drámát. Mondjuk ahol kiderült, hogy egy srác megcsalta a barátnőjét, de nem meri elmondani. Itt kikérheted a véleményüket következő dolgokról:


- Meg tudnák-e bocsájani a megcsalást?

- Mi tanácsolnak, a pasi elmondja a csajnak, vagy ne?


Ezek olyan kérdések, amik érdeklik őket, és nem tudnak egyszerű igennel, vagy nemmel elhajtani. :D Én ilyesmiket használok, és nálam működik.


Felhívom a figyelmed azonban, hogy nem elég a szöveg. Ha félénk vagy és önbizalomhiányos, akkor a lányok nem fognak veled beszélgetni. Tehát csak bátran és lazán :-)

2015. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oké, úgyis igyekszem laza maradni, csak tippeket kérek hogy egy ismeretlen lányhoz hogyan mehetnék oda :)
2015. jún. 28. 19:40
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

A 19:36-os vagyok.


Még valami: Egyébként nem a megszólító szöveg a lényeg. Ha annyira nagyon laza vagy, akkor nyíltan fel is vállalhatod, hogy mit érzel.


Én volt, amikor úgy szólítottam meg egy ismeretlen lányt, hogy elmondtam neki, hogy nagyon szimpatikusnak találom.

2015. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól! Minden más mindegy. Mondjuk ha van már a lány fejében, akkor nem is kell olyan jól kinézned.
2015. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az előző kommenthez:


A jó külső valóban előny az ismerkedésnél, de ha ahhoz nem párosul megfelelő stílus, akkor előbb-utóbb kosarat kap. Ezt tapasztalatból írom.

2015. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
62%
Lányként mondom, hogy nem az a lényeg, hogy mit mondasz. Én úgy voltam vele mindig, hogy ha tetszik aki odajön hozzám, nem undorítóan részeg/drogos, és nem azzal kezdi, hogy menjünk szobára, akkor szívesen leállok vele beszélgetni. És örülök ha megkérdezik van-e barátom, mert nálam nagyon leír egy pasit az, ha ez nem érdekli.
2015. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És ha csak simán odamegyek hogy "Szia, van kedved ismerkedni?" az gázos lenne? :)
2015. jún. 29. 17:30
 9/12 anonim válasza:
Ez de cuki.. :D :D
2015. júl. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Komolyan? Az lenne? :)
2015. júl. 1. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!