Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek sem ajánlott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem ajánlott osztálytárssal járni?

Figyelt kérdés
Most 11.-es vagyok és már régóta szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba. Tudom, hogy neki is tetszem, mert a legjobb barátnőmmel jóban van és neki egyszer elmondta. Igaz, hogy azt mondta neki, ne mondja el nekem. Ezek szerint nem akar velem összejönni, sajnos barátnője is van. :( Viszont nem értem, hogy akkor miért néz folyton, sokszor zavarba is jövök ettől. Szerintetek miért csinálja ezt ha van barátnője?

2015. jún. 29. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
középsuliban már érettebbek az emberek (szerintem) ott már simán
2015. jún. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tokre igaz a kozepsulira a "hazi nyulra nem lovunk!" szabaly.En 9.-ben az egesz tanevet vegigszenvedtem egyik osztalytarsammal,es azota is fujunk egymasra,masik osztalytarsnom meg ev elejen osszejott az egyik fiuval,3-4 hinapot egyutt is voltak aztan szepen lassan beleszeretett egy masik osztalytarsamba es szakitott az elozovel aki kb belebetegedett hogy az exe elotte nez valakire szerelmesen stb,szoval nem egy jo dolog,szerintem erdemes kerulni.

A fiu meg ha tenyleg akarna toled valamit akkor nem lenne baratnoje,es nem lenne olyan beszari hogy csak bamul.Szerintem hagyjad a fenebe,es keress egy tokosebb,szingli,nem osztalytars pasit:)

2015. jún. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez nemcsak közép sulira igaz,hanem az összesre:osztálytársal ne járj.

ha 1est kap valamejikőtök az tök lebőgés.

ha másba szeretbele akkor ott megy hetyegés az ex orra előtt,az meg desz@r

meg esetleges hajcihő óra alatt

ja és holt biztos a karó mert nem az orai anyagra fogtok figyelni,hanem egymásra

2015. jún. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem bejöhet.. bár ez a ritkábbik.

Nekem 4 éves kapcsolatom lett belőle, ami nem rég ért véget, de egyáltalán nem azért mert osztálytársak voltunk.

Hael tudjátok választani a kapcsolatot az iskolától (ami nem könnyű, hidd el, én tudom), akkor működhet, de ha szakításra kerül a sor, akkor nagyon gáz lesz egy légkörbe összezárva lenni az exeddel napi 6-8 órán át.

Ezt a döntést neked kell meghoznod. Reméljük jól döntesz, bármi is legyen az :)

Sok sikert!


20/F

2015. jún. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát én nekem is ugyan ez a sztory volt ugyan is az a fiú aki tetszet volt egy barátnője , de után most már mi is járunk 11L
2015. jún. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet úgy általában megmondani, hogy bejön e vagy nem. A szüleim (38 évesek) 17 évesen kezdtek járni, húszévesen összeházasodtak, két év múlva pedig jöttem én.

Osztálytársaim viszont nagyon csúnyát szakítottak.

Szóval egy gimis kapcsolatból 18 éve tartó házasság gyerekkel, és kéthónapos szenvedés is.

2015. jún. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2015. jún. 29. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!