Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljak szerelmet az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljak szerelmet az osztálytársamnak? Vagy inkább felejtsem el? 14/L

Figyelt kérdés
Tudom, a korom miatt le leszek szólva, de onnan tudom, hogy nem csak iskolás menőzős szerelem, mert eddig senki iránt sem éreztem ilyet és ez egy féltékenységgel jött elő :D de van az a bökkenő, hogy az egyik osztálytársamba szerelmes lettem, pontosan egy éve és négy hónapja titkolom. Nem tudom, hogy miért pont belé és hogyan, de nem tudok nem rá gondolni :D eléggé hülyén hangzik, de próbálom mostanság elfelejteni, ez abban is segít, hogy szünet van. Viszont suli időben sokszor odajön hozzánk (barátnőimhez) és nevettet minket :D sose csúfolt még semmi miatt, amikor dogákat kapjuk ki, mindig megkérdezzük a másik eredményét (volt egyszer, hogy fél ponttal jobb lett..a nap további részében bedurcizott xdd), amikor az egyik dogánk ugyanannyi lett, kezet nyújtott, először a mellettem ülő barátnőmnek, aki visszautasította, majd felém (abban a pillanatban lefagytam, kezetfogtam vele és csak öt perccel később fogtam fel, hogy mi van?? :D aztán csak jót röhögtem ezen, mivel nem szoktunk egymás kezét megfogni se puszi, se semmi, csak négy éve ismerem :D és sok felemelő emlékem van róla. Minden nap a buszra várok éső folyton elmegy előttem, egyszer az is volt, hogy visszanézett, azt már nem tudom, hogy rám vagy valaki/valami másra. És hát mint minden fiú, osztálykiránduláson maga a megtestesült angyal :DD bár suli időben csak a hülye haverjaival nyomkodja a telefont, és sosincs egyedül. Pár tipp vagy tanács, de még oltogatások is jöhetnek, egy a lényeg, hogy most mit kezdjek magammal? Ja és a környező városban élek, nem ahol ő.

2015. jún. 29. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Na ez kemény dió a számomra ,hogy adjak neked használható információt ,de megpróbálok segíteni neked.

Szóval ami nem tetszik benne az az ,hogy osztálytárs, a koroddal semmi probléma.

Az osztálytárssal csak annyi a problémám ,hogy ha nem jön össze akkor ugye kénytelenek lesztek elviselni egymást ,viszont gondolom ez az utolsó évetek a suliban ,bár ezt nem tudom pontosan ,de ha igen akkor egyszerűbb ,mert akkor ha nem jön össze akkor csak 1 évet kell kibírni ,ami annyira nem kellemetlen.

Ezek a kételyeim ,de amúgy szerintem mond el neki!

Mégpedig nyár van. Facebook már létezik ,vagy bármi más lehetőség.Keresd meg és írd meg neki ,hogy találkozni szeretnél vele.

Élőben nehezebb elmondani ,de most biztosan kettesben lesztek.

facebookon nem tudom ,hogy érdemes lenne-e elmondani.

Szerintem a legjobb ötlet ha találkoznátok most nyáron.

Ha van valami kérdésed esetleg még akkor tedd fel megpróbálok segíteni.

2015. jún. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nin facebookja és semmi elérhetősége :/ viszont nem hinném, hogy benne lenne egy találkozóba. Tegyük fel, hogy én a városba utazom a találkozó kedvéért (ahol lakik) hova érdemes menni, mit érdemes mondani? És ha megint béna leszek , mint mindig és csak én értem félre a baráti gesztusokat?
2015. jún. 29. 00:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem PArkba amihez közel vannak Cukrászdák vagy kávézók ,mert oda belehet ülni.

Azt viszont nem tudom ,hogy arra ,hogy lehetne rájönni ,hogy csak simán kedves srác ,vagy tetszel is-e neki.

ohh basszus erre most így este nem tudom ,hogy mi lenne a jó válasz ne haragudj.

Amúgy más lányokkal is jóba van vagy inkább veled barátkozik?

2015. jún. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és a haverjai és az osztálytársak folyton egy párosként emleget, mikor csak ritkán váltunk szót. És ez olyan ciki, ilyenkor keresem a tekintetét, de ő nem figyel ezekre a megjegyzésekre. Egyszer mondta a szünetben a barátnőm (bandás beszélgetés, ahol ő is ott volt), hogy tetszek neki, erre rákérdeztem, hogy igen? És ő öt percig maga elé meredt, majd elkezdte hadarni, hogy nem, nem..ez bizonytalanná tett.
2015. jún. 29. 00:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Ugye van csoportra bontás az osztályban. 1.,2. Mi mindketten az elsőbe tartozunk. A csoporton kívüli lányokkal csak összevont órák szüneteiben beszélget, amúgy meg a legtöbbet a barátnőimmel és velem (mivel mi négyen mindenhova eggyütt megyünk) a csoportból igazán csak velünk. Velem és az egyik barátnőmmel nagyon jó barátságot ápol, a másik barátnőmet ki nem állhatja (kölcsönös) és az utolsó barátnőm nem is létezik számára.
2015. jún. 29. 00:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Valami igazság csak van benne ,ha egy páros ként emlegetnek titeket.

Akkor ezek szerint tetszel neki.

A Barátnőd nem tud ebben segíteni esetleg megtudakolnia ,hogy tetszel-e neki?

Bár valahogy neked kéne megtudakolni ,de nem tudom ,hogy kéne mert szerelmi vallomásokban sosem voltam jó.

2015. jún. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!