Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy valljak szerelmet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljak szerelmet az egyik fiú osztálytársamnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem,mikor??Amikor egyedül megyünk haza felé(mert egy ideig együtt megyünk)??
2010. jan. 1. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki kell várni a megfelelő pillanatot,mindegy hogy hazafele vagy sem...
2010. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel én fiú vagyok ezért tudok segíteni:) (Reméljük)

Na szóval amikor mentek haza akkor fogd meg a kezét és húzd vissza. Olyankor nemondj semmit 3mp-ig kb csak nézz a szemébe és utána mond neki h: xy valamit be kell vallanom mert nemhagy nyugodni az érzés és nemszeretnék hamis reményeket táplálni felőled. Úgyérzem szerelmes vagyok beléd!

Ezt csinálná nekem egy csaj levenne a lábamról :D!

Persze ha szimpatikus is és én is érzek iránta valamit.:)

Remélem tudtam segíteni

14/f

2010. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hááát figyelj csak akkor vallj neki szerelmet ha 1000% hogy neki is tetszel te.mert házinyúlra nem lövünk csak ha ő is akarja...=P
2010. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!Nagyon sokat segítettetek!!Főleg aki második ként írt!!
2010. jan. 1. 19:19
 5/5 anonim válasza:

Hat akkor valj szerelmet ha legalab egy kicsit tetszel neki...

Pl.:ha oda jon hozzam egy olyan lagy akit ruhellek szerelmet vall kinevetem es otthagyom ha nem is piszkalna erte gaz lenne...

De ha egy kicsit is erez irantad valamit ki lehet belole csikarni....

Megfogod a kezet megkerdezed hogy neked tetszik e valaki olyan nyugottan de egy kicsit szomoruan ha igen elmondja( ha te tetszel neki ugysem fogja neked elmondani :D)

Mindegy ha visszakerdez akkor oleld meg es sugd a fulebe hogy nekem te tetszel en sztem erre bisztos igent mondanek....

2014. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!