Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon szerethet még, megéri...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szerethet még, megéri küzdeni érte?

Figyelt kérdés

Egy táborban, amelyet a város szervezett, ott megismertem egy lányt, és nagyon belé szerettem. Hétfőn csak ismerkedtünk, és kedden már komolyabb volt a kapcsolatunk, több mint barát. Reggelente mindig elé mentem, és együtt mentünk a táborba, és haza is kísértem. Amikor facebookon beszéltünk, akkor sokszor mondta, hogy menjek át hozzá, meg mindig megvolt a témánk, sosem volt olyan, hogy unatkoztunk volna. Megleptem névnapja alkalmából két csokoládéval is, és nagyon örült neki. Szinte minden órában átöleltem, az előadások alatt összebújtunk, meg minden tökéletes volt, és kiderült, hogy van barátja is, de értem szakítottak volna. De csütörtök délután jöttek a kedves lány tábortársaim, és nem tudom miket mondtak szegénynek, de nagyon megharagudott rám, és pénteken alig szólt hozzám, szinte semmit. Beszéltem vele facebookon, és nem szeretne velem beszélni, teljesen meggyűlölt szerintem. Sokszor megkértem barátomat, hogy írjon rá, hogy ráírhatok-e, mondta hogy igen, meg hogy gyáva vagyok, hogy nem merek ráírni, de mikor ráírtam, akkor rövid válaszokat adott, és soká írt vissza. Elvileg dolga volt, de nem hiszem hogy amiatt. Amikor még kedvelt, és dolga volt, akkor mindig visszaírt. Mondta, hogy nem lesz több, csak barát köztünk.


Szerintetek lehet valami komolyabb kapcsolat belőle, vagy csak tényleg barátok?


Előre is nagyon köszönöm!

17/f



2015. jún. 29. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el.

De egy nő sem ér annyit, hogy sokat küzdj érte.

Úgy sem fogják viszonozni...

2015. jún. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 To7ka ***** válasza:

Teljesen biztos, hogy város szervezte azt a tábort? Nem sértés, halál cuki a fogalmazásod. Kissé vidékies:D

Nem, ebből így nem lehet semmi, bekavartak valamit a hátad mögött. Egy őszinte pár sorral zárd le, kb így:

Szia!

Remélem a sok elfoglaltságod mellett akad pár perced elolvasni, nem lesz hosszú ígérem!:) Nem tudom mit kavartak be a hátam mögött barátnőid, mit mondtak rólam, sajnos teljesen kimaradtam ebből, nincs semmilyen információm a hangulatváltozásodról. Én nagyon megkedveltelek az a pár nap alatt, nagyon jó volt Veled közösen időt tölteni, jól éreztem magam. Akármit is mondtak, nem tudok harcolni egy ismeretlen hazugsággal, és így nem tudom visszaszerezni azokat a szép közös perceket, és még jobb és szórakoztatóbb közös programokat se tudunk már együtt csinálni. Pedig Veled még esőben elázva is fülig ért a szám!:)

Mindenesetre legyél nagyon boldog, nem zavarlak többet, szia!


Paff.. LEgrosszabb esetben korrektül lezártad, és van esélyed majd újra nyitni pár év múlva, egy pozitív kis gesztussal lett vége nem nyomulással. Jobbat nem tehetsz, hajrá!:)

2015. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, és bocsánat a fogalmazásért, de nagyon rosszul esett ez az ügy, és mostanában nem vagyok magamnál, a teljesítményem romlott. :(


De most tudtam meg, hogy szakított a barátjával, és öngyilkos akar lenni. Hagyjam, vagy segítsek neki? :o


Elnézést, nem a város szervezett egy tábort, hanem a családsegítő.


Bocsánat az értelmetlen fogalmazásért. :\

2015. jún. 29. 21:00
 4/5 To7ka ***** válasza:

Úúúriisten, mennyire morbid, hogy felröhögtem ezen??

"De most tudtam meg, hogy szakított a barátjával, és öngyilkos akar lenni. Hagyjam, vagy segítsek neki? :o "


Ne!!! Ne segíts neki!!! Sírok..:DDD Bocsánat, pedig egyáltalán nem vicces, ez nagyon durva.. Tényleg ne segíts neki, és egyedül se hagyd!


80%, hogy csak tini túlzás, nagyon erős túlzás, szerintem tarts távolságot. Írd meg neki, hogy bármiben számíthat rád, nyugodtan forduljon hozzád, de nem akarsz neki teher lenni, nem tartod fel, de nyugodtan ossza meg gondolatait, találkozzatok, stb..:) Legyél támogató, de ne tolakodó. És basszuss... Kicsinálsz!!! Tényleg olvasd át újra amit írsz..:DD "Segítsek neki?" :DDDD

2015. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe, mert

1. Ha gondja van és ezt nem képes veled megbeszélni, akkor nem érett egy párkapcsolatra.

2. Persze, hirtelen öngyilkos akar lenni... kamu.

3. Ne alázkodj meg egy lány kedvéért se!


Én úgy búcsúznék el tőle amit sajnos ne lehet itt leírni a nyamvadt szűrő miatt, úgyhogy a fantáziádra bízom. De az biztos, hogy lehordanám, amiért ilyen szxmxt módon viselkedett és szórakozzon valaki mással.

2015. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!