Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges? Tényleg szerethet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges? Tényleg szerethet?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nekem nagyon tetszik és szerelmes vagyok belé.Mindennap beszéltünk telefonon(viberen,snapchaten)de élőben kb. háromszor,akkor is csak kérdeztem tőle valamit.

A barátnőmmel is szokott beszélgetni és neki elmondta hogy szerelmes belém.Ezt elmondta nekem a barátnőm és én megkérdeztem(nem személyesen)a fiútól hogy igaz-e.Ő elmondta hogy igen igaz,szeret és megkérdezte hogy mit gondolok erről és akkor mondtam hogy nekem is tetszik ő.

Utána arra jutottunk hogy ezt személyesen kellene megbeszélni,de ez az egész most mindegy.A lényeg az hogy ő 14 éves én meg 12.

Lehetséges hogy egy 14 éves fiúnak tetszik egy 12 éves lány?

Mi tetszik egy 14 éves fiúnak egy 12 éves lányban külsőleg,mert amikor még nem ismert akkor is tetszettem neki szóval akkor külsőmben fogta meg valami,csak nem értem hogy az ennyi idős fiúknak azért már vannak "elvárásai",(pl.nagy mell,formás fenék,stb.)ami nekem annyira nincsen.

Szóval tényleg szerethet?

(ne úgy vegyetek int a kis 12 éves kislány aki szeret babázni meg játszani,mert egyáltalán nem vagyok olyan,külsőleg is és belsőleg is idősebbnek néznek)

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat:)



2015. jún. 25. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Èn el tudnám képzelni h tetszel neki 12/L
2015. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy "átlagos" 12 éves lány is tetszhet egy 14 éves fiúnak, éretlen egyének is vannak, mármint a fiúra értve. :D Ha meg érettebb vagy, simán, még akkor is ha ő a korosztályában átlagos. 16/L, engem is idősebbnek szoktak nézni. :D
2015. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

De még jöhetnek nyugodtan:)

2015. jún. 25. 11:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez eléggé gyerekes viselkedésre vall, hogy elmondja a barátnődnek, hogy szerelmes beléd... Ugyan már, kérlek!:DDD Persze, lehet, hogy tetszel neki, de szerintem csak szórakozik veled. Mit akarna egy kanos 14 éves egy 12 éves kislánytól?:D Már ne is haragudj.
2015. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!