Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Facebook-os kérdés mi ilyenkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook-os kérdés mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Facebook-on kiadott egy lányt a "kit ismerhetek" oldal és nagyon ismerős volt ezért ráirtam messengeren. Kiderült hogy együtt jártunk oviba és már 10 éve nem is hallottunk egymásról semmit ezért elkezdtünk beszélgetni és egy-két hét után már ott voltunk hogy öszintén mindent megbeszélünk egymással és hogy a valóságba is kellene találkozni de ezt nem akarta arra hivatkozva hogy nem ismer eléggé, de mivel a messenger kiirja méteres pontosságra a helyadatokat ezért gondoltam hogy meglátogatom ha már 5 órát utaztam hogy meglátogassam csak nem fog elküldeni, nem is küldött el de mire hazaértem letiltott. Most mit csináljak? Nem tudom hogy most mit érezhet vagy hogy miért tiltott le, negatív és pozitív válasz is jöhet hogy idiótaságot csináltam vagy tényleg volt értelme hogy elmentem hozzá???

2015. jún. 29. 23:13
 1/4 Sütikee03:') ***** válasza:
100%
Szerintem azért tiltott le, mert mondta hogy MÉG nem akar veled találkozni, te meg megjelensz ott. A bizalmát azt (szerintem) elvesztetted.
2015. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Igen, idiótaságot csináltál.. A lányok ritkán fogalmaznak teljesen egyértelműen amíg ismerkedtek (sokuk még utána sem), de ő neked egyértelműen megmondta, hogy nem szeretne veled (még) találkozni, erre te 5 órát utazol hogy valami olyasmit tegyél, amire nyiltan megkért hogy ne tedd. Plussz szerintem megijesztette, hogy nyomulsz, meg ilyesmi (nyilván nem azért utaztál 5 órát hogy lepacsizzatok és minden mehet tovább a régiben).

Ha tudod valami más elérhetőségét kérj tőle bocsánatot, de utána hagyd hogy ő keressen.. ha ennyi, akkor ennyi, elcseszted. :\

2015. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi a teendő. Világosan leírta, hogy nem akar veled találkozni, legalább is egyelőre. Erre te odamész. Ez simán zaklatás. Ne csodálkozz, hogy letiltott. Kicsit ijesztően viselkedtél, mint kb. egy megszállott.
2015. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De amikor megérkeztem mondta hogy semmi baj nincs sőt.... de akkoris letiltott lehet hogy meggondolta magát?
2015. júl. 7. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!