Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lánybarátomnak barátja és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybarátomnak barátja és szereti ezért nem jöhetünk össze. Mi a teendő? (több a leírásban! )

Figyelt kérdés
A facebookon ismerkedtünk meg (nem ismerkedés céljából) majd addig beszélgettünk hogy kiderült így látatlanban is megkedveltük egymást. Aztán már következő nap találkozót beszéltünk meg, ahol kiderült hogy eléggé könnyűvérű (15 éves létére már nem szűz és már nem tudja számon tartani hogy mostani barátja hányadik) és kissé egoista meg bunkó (nekem még nem mutatta ezt az oldalát de az elbeszéléseiből eléggé lejött hogy az). Ráadásul eléggé csicskáztató természete van (vagy önfejű??? nem találtam jobb szót :D), pl. "minek tanuljon ha úgyis eltartja a párja/férje/stb.", "neki ne mondja meg senki mit csinál, stb. Ezért van bennem remény hogy mikor elmesélte hogy néha vagdossa magát megkértem hogy ígérje meg nem csinálja tovább megígérte. Meg bírom változtatni jó irányba/megváltozhat jó irányba/el lehet indítani egy jobbá válási folyamaton mert ezek ellenére beleszerettem (ennek lehet az az oka hogy eddig csak egy kapcsolatom volt az se túl komoly) és ő is belém. Egyedül az a gond hogy barátja van és még szereti különben összejönne velem és ezt meg is mondta nekem. Így félek vele összejönni de ha van remény a fentebb leírt szándékra akkor minden további nélkül. Kérlek segítsetek

2015. jún. 20. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Menekülj, öcskös! Az ilyen ringyókkal nem érdemes foglalkozni.
2015. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagdossa magát beteg?
2015. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen vagdossa az oka miatt meg is értem csak ne így vezetné le a szomorúságot
2015. jún. 20. 20:34
 4/9 anonim válasza:
Velenlenul nem Pattinak hivjak? :DDD ( egyis ismerosom is hasonlo, nekem nincs kozom hozza. )
2015. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem Patti a neve :D
2015. jún. 20. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is menekülj... 1. tényleg pi**a... nincs jobb szó rá. 2. én is ismertem olyat aki vagdossa magát, én állítottam le, de a személyiségén nem tudtam változtatni 3. szerinted ha barátja van és így belédszeret... akkor ha te leszel a barátja akkor 100%-osan bízni fogsz benne hogy nem szeret át egy másik (bocsi, de esetleg nagyobb f@rkú... nem offenzíva, csak hogy amit mondtál tényleg eléggé riba**) fiúba?
2015. jún. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kösz gyerekek a segítséget :)
2015. jún. 21. 09:55
 8/9 anonim ***** válasza:

az a teendő, hogy megtanulsz fogalmazni.

#REKT #Pacicarry #GGWPizi

2015. jún. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egy embert nem lehet megváltoztatni ezt tanuld meg ;)
2015. jún. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!