Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerezzem vissza, ha még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza, ha még ő is szeret és én is őt?

Figyelt kérdés
A barátom 18 éves és már dolgozik én meg most töltöttem pár hónapja a 17-et . És most szakított megint velem már 5ödjére 2 és fél év után, mert neki elege volt, hogy sokat veszekedtünk( egy héten 1x 2x kb) és akkor is mindig az volt hogy ha valami bántott mindig próbáltam vele megbeszélni de ő mindig csak annyit mondott, hogy hagyjam már a hülyeségével meg fejezzem be, holott nekem egyáltalá nem volt hülyeség. Meg önbizalom háiányomból adódóan féltékeny is voltam, oké nem csalt meg soha legalábbis nem úgy ismertem mint aki megcsalt volna de voltak olyan pillanatok amikor egy csajra azt mondta hogy szép meg tetszik neki (aki ráadásul a barátnőm és tőle tudtam meg) és mikor rákérdeztem meg letagadta és hogy hagyjam a hülyeségemmel őt.És ekkor kapta fel a vizet nagyon és most ezért szaított. Egyébként legtöbbször nagyon jól elvoltunk és amikor veszekedtünk is az is azért volt mert ha zavart valami úgy gondoltam , hogy elmondom és megbeszéljük és emiatt lett mindig a veszekedés, persze mindig azt mondta hogy dehogynem ő próbál megbeszélni mindent bár nekem nem úgy tűnik , ráadásul most is fb-on szakított , mondtam neki hogy legalább élőben monjda el de azt mondta hogy neki ott nem menne nem tudja miért.Meg azt is mondta hogy szeret még és egyik fele velem akar lenni a másik meg nem, meg már nem hisz nekem hogy megtudok változni, és mindig is próbáltam hogyha valami bántott akkor próbáltam nem elmondani mert mikor elmondtam egyből csak a veszekedés lett belőle.Egyébként mindig hirtelen felindulásból szakított pont mindig amikor veszekedtünk, és így még végképp nem volt alkalmunk arra hogy lenyugodjukn és megbeszéljük.De még most is én mondtam hogy oké akkor befejezem , nem fogom többet azt csinálni ,akkor inkább próbálom lesz@rni de azt mondta hogy neki már nem menne velem.De rájöttem , hogy inkább nem kellett volna elmondanom csak azt hittem hogyha felhozom akkor meg tudom vele beszélni, vagy lehetett volna az hogy elhagy ha nem hagyom abba vagy hogy lenyugszik és megbeszéljük de sosem vette észre magát, engem hibáztatott persze beismerem én is hibás vagyok de ő sosem ismerte be hogy ő is az mert ez sem csak egy emberen múlt volna hanem kettőnkön legalábbis szerintem. Meg annyira vártam a nyarat is , hogy majd végre vele lehetek, és nemrég műtöttek már a lábam sem fáj mert tavaly nem is tudtam velük menni strandra meg ilyenek mert annyira fájt a lábam és most apával mentem volna a nyáron vagyis pont ma június 30-án Dubaiba de lemondtam nemrég mert ,hogy én inkább megyek barátommal motoros találkozóra Sirokra egy hétre július végén, de ha addig nem tudom visszakapni akkor egyedül is elmegy, vagy max a haverjaival, pedig azt is már két éve vártam mert két éve volt utóljára akkor is vele mentem. CSak az a legrosszabb hogy bár tudom nem csak én vagyok a hibás mégis magamat hibáztatom , s hogy nem tehettem jóvá és pedig még most is megtennék bármit érte ,csak hogy vele legyek. Mielőtt nem ismertem őt olyan rossz életem volt, nem voltam barátnőim és most sincsenek mert akik vannak is csak suliban és akkor is csak sulis dolgokról beszélünk sulin kívül soha nem beszéltem velük szinte, meg nekik nem fogom elmondani a problémáimat mikor ők sem mondják el nekem , nem akarom ezzel idegesíteni őket. Na szóval mikor megismertem őt azelőtt én mindig vagdostam magam, utáltam magam, a szüleim is utálnak minden nap közlik is velem hogy mekkora béna sz@r vagyok, soha nem fogom vinni semmire , semmit nem érek. És mikor jött ő , megváltozataott mindent , vele voltam boldog voltam, megtaláltam benne a legjobb barátot, a testvért , a szerelmet, és ő is ugyanígy volt bár neki rengeteg haverja van és most is velük van , én meg nem tudok senkivel lenni , vagy beszélni és úgyérzem megint visszaestem ugyanabba amiből még anno ő húzott ki. Anyukám is nagyon szerette őt sőt úgy éreztem hogy jobban mint engem, eddig egyik másik volt barátomma sem engedett el meg nem szerette őket vele meg rengeteget beszélgettek és mindig elengedett vele.Meg ő tényleg itt volt nekem mindig akármi volt mindig velem volt gészen idáig. Sajnos könyörögtem is neki hogy hagy kapjam vissza tudom pont ez az amit ilyenkor nem kellene de egyszerűen nem láttam a kilátástalanságtól, és nem bírom , mert egyszerűen a gondolattól is megrémülök,hogy nélküle éljek, mert élküle úgy érzem, hogy nem is létezek és nem élek. Senki más nem értett meg még úgy mint ő, más fiúk már rég leráztak , amikor megtudták, hogy milyen betegségem van és hogy anyámék milyenek. Volt már vagy 6 barátom bár egyik sem tartott fél évnél tovább és velük sosem tudtam így elleni mint vele, vele már az első találkozásnál megvolt a közös hang meg sosem volt olyan hogy ne lett volna miről beszééni , meg ő is gyanúgy tudott velem hülyéskedni mint én vele, és hiába beszélek most is ms fiúkkal , velük nem tudok önnmagam lenni mert hülyének néznek ha hülyéskedek, meg teljesen más az egész, persze semmi sem lehet ugyanolyan de egyszűen nekem ő volt az igazi és ő is tudja ezt és neki is én voltam azt mondta. Nem tudom mit csináljak mondtam neki hogy megváltozok mert vissza akarom kapni. Kérlek segítsetek!

2015. jún. 30. 10:26
 1/4 anonim válasza:

Ne haragudj, de hülyeség lenne visszamenned hozzá. Nem adhatod fel önmagadat azért hogy vele lehess, nem csinálhatod azt hogy befogod a szád azért hogy ne legyen veszekedés. Ha zavar valami igenis mond ki és vágd hozzá, itt nem neked kellene változnod hanem neki! Egy töketlen gyáva ha nem meri a szemedbe mondani hogy szakít, fél a párkapcsolattól mert nem tud veled a problémákról beszélni amik nem csak miattad vannak, hanem miatta is, mert egy PÁRkapcsolat KÉT félből áll! Fél az érzéseitől, az elköteleződéstől, fél szembenézni azzal hogy igenis benne is lehet a hiba. Az ilyenek az én szememben kisfiúk, nem lehet velük normálisan együtt lenni.

Arra nem gondoltál amúgy hogy azért kötődsz hozzá ennyire mert a szüleiddel nem jó a kapcsolatod és jó hogy van valaki aki úgymond vigyáz rád, anyáskodik feletted? Ő sem a szülőd akar lenni, nem nevelgetni akar téged, ez nem lehet hogy idegesítette?

Nem éri meg gyökeresen megváltoznod egy pasiért, NE az legyen az életcélod hogy Mrs XY legyél, hanem az hogy TE TE LEGYÉL! Igen, lehet hogy nehéz elképzelni nélküle az életed, de ha egyszer összeszeded magad és sikerül a saját lábadra állni hidd el hogy sokkal jobb lesz és rájössz hogy mekkora hülyeség lett volna feladnod önmagad azért hogy egy olyan kapcsolatban legyél, ahol a másik fél már nem akar téged (ezt abból szűröm le, hogy azt írtad, akarna is veled lenni meg nem is).

Ha szeretnél nekem írhatsz, szívesen beszélgetek veled bármikor, bármiről :)

2015. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnap barátnőmmel a városban voltam és pont ott jött volt barátom quaddal és odamentünk mondtam neki hogy akkor legalább már mondja a szemembe ha itt vagyunk erre ő mondta hogy egyszerűen neki nem megy mert szeret de nem tuná velem újra megpróbálni mert már próbáltuk és mindig elbasztam és már nem tud rám csak barátként tekinteni. Én mondtam hogy beismerem hibáztam , de nem csak én voltam a hibás erre ő egyből felháborodott , hangosabban kezdett el beszélni hogy ő mindent megtett , tűrt de mégis csak a rosszat kaptam tőle és akármit mondtam mindig kimagyarázta és a végén már annyira ideges volt hogy kivágta hogy vége és gyorsan el is húzott... :(
2015. júl. 1. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem olvastam el végig.. de amennyit elolvastam belőle, hát szerintem hagyd.. mi az h ha elmondod a bajod az szerinte hülyeség? tudo ez fáj, de inkáb örülj hog vége majd más értékelni fog ha ő nem.
2015. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként miután szakított, rá pár napra egy másik csajjal jött össze aki ráadásul 2évvel idősebb nála és már lassan egy hónapja hogy együtt vannak :(
2015. júl. 18. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!