Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza/tartsa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza/tartsam meg a baratsagat?

Figyelt kérdés

Meg telen megismertem egy fiut, aki a legjobb baratom lett, alig birtuk ki egymas nelkul. O viszont szerelmet vallott egy hete, de ra nem tudok maskent nezni, mint legjobb baratra. Azota nem beszeltunk, nem talakoztunk, ugy erzem, elvesztettem. Hogy szerezzem vissza/tartsam meg a baratsagat? Nagyon hianyzik. :/

15/L

15/F (majdnem 16)


2015. jún. 8. 12:16
 1/3 anonim válasza:
Hogy ha szerelmes beled akkor valoszinu neki az a legfontosabb hogy veled legyen es egy ido utan neki nem fog szamitani hogy csak baratkent nezel ra. Csak annyi hogy onnantol kezdve nem igazan lesz ez baratsag mivel o tobbet erez. De szerintem meg lehet probalni hogy ugyanugy csinaltok dolgokat mint azelott hogy szerelmet vallott:)
2015. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha barátként szereted, akkor tudd, hogy ő - ha viszonzatlan szerelemmel van veled, akkor szenved. Tehát ha azt akarod, hogy ne szenvedjen, akkor inkább tűnj el az életéből, hogy elfelejtsen, és olyat találjon, aki viszont szereti. Ezeket nem bántásból írtam. Viszont ha kicsit nem találkoznátok, lehet hogy rájönnél, hogy neked is fontosabb, mint egy barát, csak ezt nem érezted, mert túl közel, túl megszokott volt. Az is lehet, hogy nem. 42f
2015. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Második: egy hete történt az ügy, nagyon hiányzik, de mint legjobb barát. Tudom hogy szenved, de nem tudjuk teljesen elkerülni egymást, mert az évfolyamtársam. Azért köszi :)
2015. jún. 8. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!