Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátság Zóna! Hogyan kerülhet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság Zóna! Hogyan kerülhetnék ki belőle?

Figyelt kérdés
A lányt már lassan két éve ismerem, és szeretnék vele kapcsolatot, de bekerültem abba a bizonyos barátság zónába... Nagyon fontos nekem de nem tudom csak barátként kezelni, mert annyi minden történt, hogy nehezen tudnám elfelejteni, és többször megnyilvánult, hogy hasonlót érez, mint én csak ez nem szerelem... Így nem is kezdünk kapcsolatba. De rengeteget lelkizünk és nagyon közel került hozzám, és én is hozzá, de szeretnék kikerülni ebből a zónából. Tudom hogy nem itt kéne ötleteket nyúlni, de már szinte mindent bedobtam és nem történt semmi. Tudnátok segíteni? Előre is köszi!
2015. jún. 30. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent ez az "én mindent bedobtam"? Elé álltál és mondtad, hogy te többet szeretnél?

Mert ha nem, akkor nem tettél meg mindent..

2015. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tisztában van azzal, hogy mit szeretnék, de ő a barátság mellett döntött. A "mindent bedobtam" alatt azt értem, hogy rengeteg romantikus meglepetést okoztam, de semmi sem változott...
2015. jún. 30. 12:59
 3/10 To7ka ***** válasza:
100%

Eszméletlenül egyszerű kikerülni a barátzónából. Figyi:

- Randizunk?

- Nyeem, tyudod hogy tsak öribarik vagyunk.

- Jó,szia.

És lelépsz. Ennél kevésbé drámai is lehet, mert ebből meg majd kitalálja és elmondja mindenkinek, hogy Te fülig szerelmes voltál belé, bla bla. Megkap most mindent Tőled amit szeretne anélkül, hogy bármit adnia kéne cserébe (kötöttség, szex, csokitorta). Lépj ki teljesen az életéből, foglalkozz a saját életeddel, annyira korlátozódjanak a beszélgetéseitek (ha muszáj), hogy elmeséled mennyire nagyon szuper napod volt, és rohansz is tovább a következő programra. Paff. És idővel elkezdesz megváltozni, segít a sport, több barátkozás, valami menő hobbi, jobb jegyek, utazások, stb... Egy jobb ember leszel, akivel tudja hogy lehet lelkizni, jó a közelébe lenni, és ELÉRHETETLEN. Igeen, ennek kell lenned, elérhetetlennek, legalábbis abba kell hagynod a nyalizást. És akkor talán. A tiszta lapot eléritek pár hónap vagy év alatt, és tehetsz egy új-első benyomást. Felejtsd el.

A barát-zóna lényege, hogy érte élsz. Ha úgy akarsz tenni bármit a barát-zóna ellen, hogy érte teszed, mert őt akarod magadnak, akkor csak süllyedsz egyre mélyebbre. Ellenkezőjét kell tenned, élj magadért!:)

2015. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá, mert minél jobban tepersz, annál jobban elidegeníted, esetleg el is üldözöd. Vonulj visszább egy picit, legyél "elérhetetlenebb"; ha ő is akar valamit, akkor kezdeményezni fog.
2015. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ebben van valami, csak mielőtt ezt elmondta, mármint hogy barátságot szeretne, akkor már mindketten tudtuk, hogy ez lesz... Legutóbb olyan fél éve, eltűntem az életéből, és nem beszéltünk... Viszont most nem akarta ugyanezt elérni, miután elmondja, hogy csak barátok...

Érdemes így is ez az elérhetetlen dolog?

2015. jún. 30. 13:06
 6/10 To7ka ***** válasza:
Ha Te többet érzel mint barátság, akkor igen, dobbants. Nem mondom hogy Neki ne lenne jó így is, mert tényleg megadsz neki mindent, tovább bírja pasi nélkül, stb... De Neked semmiképp se jó, ha nem tudod túltenni magad ezeken az érzéseken és tényleg csak barátja lenni (leírásodból erről közelről sincs szó), akkor le kell zárni kedvesen. Változtatni az életeden, és van egy pici esély rá, hogy hiányzol majd neki. Pláne ha pozitívan változol, sikeresebb leszel, izgalmas az életed, egyszer álmodik a közös szép napokról, megfelelő a Hold állás, nincs menstruációs görcse a hónapban, és vérfarkassá se változott. Tiszta szerencsejáték az egész, amiben maximálisan tehetetlen vagy. Magad miatt lépsz le, magad miatt változol pozitívan, magad miatt élvezed az életed, és tudod hogy van egy pici opció arra, hogy majd esetleg egymás mellett köttök ki. Hónapok, évek múlva. Vagy közben ha tényleg profin hátra tudod hagyni, akkor találsz valaki mást akivel sokkal boldogabb vagy! És hopsz, megint csak jól jön ha addig sportolsz, barátkozol, előrébb lépsz az életedben!;) Hajrá!
2015. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) tényleg van ebben valami :)
2015. jún. 30. 13:26
 8/10 anonim ***** válasza:
A barátzónába akkor kerül az ember a lányoknál, ha belsőre szimpatikus, külsőre viszont nem. Tehát nézz ki jobban, vagy ha nem megy, felejtsd el a csajt!
2015. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A barátság zónából NINCS kiút.

Minden lány szeretne barátot magának, minél hosszabb időt tölt szingliként (elmondásod alapján a csaj már jó rég egyedül van) annál jobban. És ha Te állandóan ott vagy mellette, és tudja hogy csak egy szavába kerül, és te odaadó barátja leszel..de nem él vele, annak nagy oka van. Olyan oka, amin nem tudsz változtatni. Hidd el, ő is átrágta már magában ezt a sztorit nem egyszer.


Szóval foglalkozz magaddal. TE tudsz rá barátként nézni?


-Igen.~akkor foglalkozz mással, a saját életeddel, és kezeld úgy, mint ahogyan a tényleges barátaidat.


-Nem.~akkor mondd ezt el neki, és lépj ki az életéből.Nincs más megoldás.

2015. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Huhh én pontosan ebben a helyzetben vagyok csak én lány... Akibe szerelmes vagyok a legjobb haverja is mondta neki h jöjjön össze velem de olyan makacs mint az összvér. Pedig amikor 9.-es voltam akkor rnadizgattznk aztán összejött egy másik csajjal én bedepiztem miatta aztán majdnem egy évig nemnis beszéltem vele. És most hiába akarok kijutni ebből a friendzonebol sehogy nem megy... Tetszek neki nagyon de nem akar járni velem
2015. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!