Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kerülhetnék ki a...

Hogyan kerülhetnék ki a havercsaj státuszból?

Figyelt kérdés

Sok fiú barátom van, velük szívesebben lógok, mert nem kell csajos dolgokról beszélgetni. Persze vannak lány barátaim is, nem sok, de akad.

A fiúkkal mindig viccelődünk, szívatjuk egymást, jól szórakozunk. Szeretem a kényelmes ruhákat, inkább farmert, pulcsit és tornacipőt hordok.

Nem rég megismertem egy srácot, aki nekem nagyon bejön, úgy érzem, ő nekem lett teremtve :) Hogy érhetném el, hogy ne havercsajként gondoljon rám ő is?

21/L



2014. jún. 9. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Küldj felé jeleket, esetleg hívd el sétálni, moziba vagy akárhova kettesben. Hidd el le fog esni neki, hogy mi a szituáció.
2014. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez már megvolt :D Olyan helyre mentünk, amit én utálok és iszonyat béna vagyok benne, ő pedig nagyon ért hozzá. Korizni mentünk, és a balesetire... :D
2014. jún. 9. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Egyszerű, hívd el sétálni,CSAK 2-EN. Beszélgettek, hülyültök.egy alkalmas pillanatban váltsd a témát a szerelemre és csókold meg ;) érteni fogja
2014. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a mai napig fiú barátaim vannak, csak 1 lány van, de ő is inkább jó ismerős, semmint barátnő, mert személyes dolgaimat nem mondom el neki.

23 vagyok most. Mindig is fiús közegben voltam, most is a szakomon van kb 8 lány és 120 pasi. szóval érted..

Én is kényelmesen öltözködtem. Vagyis hát most is kényelmesen csak máshogy. Most nőiesen, elegánsan. És ez is kényelmes, ellentétben a közhiedelemmel. És eléggé nagy stílusváltásom volt, akikkel nem találkozom olyan gyakran, volt aki elment mellettem, mert nem tudta ki vagyok.. :D vagy elkezdett nyomulni mikor újra látott

Szóval én határozottan előnyömre változtam külsőleg, belsőleg mindig is rendbe voltam, jó emberek neveltek, vettek/vesznek körül a mai napig is.

Szóval egy stílusváltás segíthet abban, hogy a NŐT is meglássák benned, de csak akkor lesz sikeres, ha belülről akarod a változás, nem más valaki miatt, hanem mert te akarsz jobb, szebb nőiesebb lenni.

Ha szivatjátok egymást, viccelődtök akkor soha nem kerülsz ki a haver zónából, mert nem látják meg az érzékeny komolyabb oldaladat. Ezt tapasztalatból mondom. És mivel a pasik vizuális típusok, nem mindegy hogy viselkedsz, jelensz meg.

23N

2014. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ő nincs benne ebben a "bandában", annyira nem ismer még. Mikor korizni mentünk, akkor nőiesebben öltöztem fel, nem kapucnid pulcsi volt rajtam vagy zenekaros póló, hanem egy csinosabb kardigán és egy nőies felső :)
2014. jún. 9. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen csak annyi a dolgod, hogy észrevetesd magad, mert a többivel könnyű dolgod lesz, hiszen ismered a fiúkat, ami előnyös, tudod, hogy kell beszélgetni velük stb.

Szóval tessék egy kicsit csajosabban öltözködni, engedd, hogy lássák benned a nőt.

2014. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!