Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » S. O. s! Vissza tudom még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. s! Vissza tudom még hódítani?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki szerelmes volt belém. De én egy másik fiúba voltam bele esve akiben később csúnyán csalódtam. Telt az idő és rájöttem, hogy nekem tényleg az a fiú kell, aki szerelmes volt belém. De mostanra eltávolodott tőlem és már úgy nézzem egy másik barátnőmbe szerelmes (nem biztos). Ezt a barátnőm megtudta és elmondta hogy neki is tetszik az a fiú. Én erre minden reményemet elvesztettem, és mostanáig sem tudok olyan boldog lenni mint régen. Másnap írt a barátnom hogy amikor voltak egy táborba azt mondta neki hogy még tetszem annak a fiúnak, de félek, hogy ezt mind csak azért mondta hogy megnyugtasson. Életem egyik legnagyobb hibája volt ezt a fiút elengedni. :(( Mondjatok kérem valami tanácsokat mert már nem tudom mi tévő legyek!!

2015. júl. 1. 19:25
 1/2 To7ka ***** válasza:

Oké oké, szóval most ott tartotok, hogy Ő elméleti szinten szerelmes volt beléd, valószínűleg szintén elméleti szinten volt egy másik pasid, elméleti szinten a fiú aki kell Neked egy másik barátnődbe szerelmes, elméleti szinten ez a barátnőd is szerelmes a srácba, és elméleti szinten Te vissza akarod kapni a srácot.

Tudod mi a megoldás? Ha valaki gyakorlati lépéseket tesz!!:DD Nem történt semmi, papírra leírtátok, hogy ki kit fog fenékbe billenteni és milyen sorrendben, és kész. Ott a papír, mindenki tud mindent, nem történik semmi. Aki először seggbe rúgja a másikat az jár a legjobban!:P Nosza! Szólj hozzá! valami valódit csinálj! :)

2015. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha ló nincs jó a szamár is? :D

Amúgy ja, lépj valamit felé.. csak úgy lesz ebből bármi is.

2015. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!