Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hete hagyót el az élet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete hagyót el az élet társam hogy mindig focit néztem de már megbántam haza költözőt a szüleihez és fél évig voltunk együtt nagyon szeretem fogom is öröké sok az emlékünk és összeilletünk hogyan tudnám vissza hódítani?

Figyelt kérdés
1 hete hagyót el az élet társam hogy mindig focit néztem de már megbántam haza költözőt a szüleihez és fél évig voltunk együtt nagyon szeretem fogom is öröké sok az emlékünk és összeilletünk hogyan tudnám vissza hódítani?
2015. máj. 15. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennek fuss neki még egyszer! És minek kell kétszer leírni ugyanazt?
2015. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a helyesírásod zavarta, mintsem a látvány-csapatsportok iránti érdeklődésed.
2015. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hidd el itt csak a foci egy indok volt!

Hol voltál egy hétig? Már rég vissza kellett volna hódítanod. Hogyan? Te ismered, hisz fél évig voltatok együtt. Vagy a fél év alatt a csaj csak a sört hordta be a meccs alatt?

2015. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
beteg ember vagyok enyhe értelmi fogyatékos vagyok értelmes válaszokat kérek
2015. máj. 15. 20:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy csak a meccs miatt hagyott el, biztos volt ott más is. Hódítsd vissza! Hogyan? Udvarolj neki, mint amikor megismerkedtetek :)
2015. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik a nyíltságod.

Ezt jól elszúrtad, de ha vissza akarod hódítani, akkor először is kapcsolatba kell vele kerülnöd, persze nem úgy, hogy ráerőlteted magad. Kérj tőle először is telefonon egy találkozót.

2015. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
azt mondta dolgozik és csak 3 hónap múlva ér rám
2015. máj. 15. 21:15
 8/14 anonim ***** válasza:

Óvatosan kezdd el visszaédesgetni hozzá magad. Vidd neki a kedvenc csokiját pl. kérd meg rá, hogy beszélgessetek, és meg fog lágyulni biztos! :) Ha pedig sikerült visszahódítani, vigyázz rá nagyon és ne nézz annyi focit! :D

Sok sikert!

2015. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de nem sok 3 honap?? adig simán összejöhet másal is mire talizunk ujra?
2015. máj. 15. 21:27
 10/14 A kérdező kommentje:
küldözgetem neki sok verset édesemeztem igy hoditotam meg meg képeket szerkeszgetem de a szülei sajnos nem fogadnak ell
2015. máj. 15. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!