Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Két éve hogy elhagyott a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éve hogy elhagyott a barátom, akit én a mai napig nagyon szeretek és hiányzik nekem. Mikor múlik el a hiányérzet? Elmúlik magától vagy majd csak akkor ha valaki olyan fontos lesz nekem mint ő volt? Nektek hogyan ment ez?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem meg mindig és még mindig hiányzik ha rá gondolok én nagyon szerettem de ö csak kihasznált engemm... 2 év 8 hónapig tartott a kapcsolatunk és több mint 2 éve "közösbeleegyezéssel" szakítottunk ..:(

az elmult napokba beszeltunk dee elmondott mindent hogy ö csak kihasznált csak a penzert kelletem neki és boccsanatott akkort kérnii töllem hogy ilyen volt velem de nem bocsatottam meg nekii


Mindig visszaemlékezek a közös emlékünkree hogy mit éltünk le 2 év 8 honapig


Miért érzem azt hogy még mindig szeretem őt??



2015. júl. 2. 09:43
 1/4 DjVick válasza:
Te egy nagyon hűséges típus vagy akkor fogod majd őt elengedni ha találsz valaki mást de már itt az ideje engedd el őt.
2015. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat keresem a "parom" de nm talalom ..:D
2015. júl. 2. 12:08
 3/4 valkoka2000 válasza:
Èn is valahogy igy vagyok csak engem nem pènzèrt használt ki hanem a a barátnője fontosabb volt mint èn 12/F engem is nagyon megvisel mèg a mai napig
2015. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fiu v lany vagy?
2015. júl. 14. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!