Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit gondol rólam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondol rólam a lány? Nem közömbös irántam? (Többi lent) kicsit hosszú de nagyon fontos.

Figyelt kérdés

17F

Ő 16L,de egy évfolyamba vagyunk,csak én pár hónappal idősebb vagyok.

Egy hétvégi kiránduláson ismertem meg.

Egy rossz hírt közöltek vele,szomorú lett és elindult egyedül sétálni az éjszaka közepén.

Utána mentem.beszélgettünk,meg is vigasztaltam és teljesen eltértünk a rossz hírtől és hát...ismerkedtünk.pár km-t sétáltunk,én szóltam neki hogy vissza kellene fordulni mert ha nem szólok neki szerintem még egy darabig mentünk volna.

Nemtudom feltűnt e neki de kb egész hétvégén néztem őt hogy milyen csodaszép.

Volt egy kis baráti összejövetel,iszogatás.vele pont egymás mellett ültünk.egy közös ismerősünk meg ott mutogatott ránk a kezeivel szívet formázva.

Vége volt a kirándulásnak oké...hazaértem estére.olyan 2 óra múlva észrevettem hogy ez a lány ismerősnek jelölt.

Ráírtam.beszélgettünk picit.utána 3napig semmi.aztán 3nap csend után ő írt rám nagy meglepődésemre.

Azóta sokat chateltünk.

Egyik hétvégén a Balatonon volt és este chateltünk.azt írta én vagyok az egyetlen érdekes dolog a hétvégéjében.

Meg írta azt is hogy cuki vagyok mert nem akarom megszakítani vele a beszélgetést mert a haverjaim ott morogtak hogy tegyem már el a telefont...

Meg azt is hogy aranyos vagyok mert mondta hogy mikor ér haza egy versenyről és estefelé aludtam akkor és úgy időzitettem a felkelést hogy mikorra hazaér addigra fent legyek hogy tudjunk chatelni.

Meg mondta hogy ő a bulikban milyen típusú lány.és mondta hogy ne aggódjak mert ő nem szokott a bulikban ilyen smárolásokat csinálni.

Bőbeszédűen válaszol a kérdéseimre,vissza is kérdez szinte mindig,van mikor pl ő ír rám,már úgy 3x volt az hogy este ő írt rám.

És tényleg nagyon kedves,jól szót értek vele,érti a vicceimet.

Mikor én nem írok neki és ő ír rám akkor mindig azon idegeskedik hogy nem is akarok valójában vele beszélgetni.

Meg olyan dolgokat is elmond nekem amit szerintem csak a legközelebbi barátainak.én csak olyan 2-3hete ismerem őt.

És minden este chatelünk.

Szerintetek?

Valamit meg tudtok állapítani ebből hogy nem közömbös e irántam?



2015. jún. 21. 15:52
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem az említett lány szívesen ismerkedne veled, barátkozna veled. Az, hogy szerelmes-e beléd azt így nem tudom megállapítani (fiatalabb vagyok lehet, hogy ezért). Azt tanácsolom csereljetek hívd meg időnként egy kávéra vagy a moziba, de ne legyél rámenős, ha pedig az isten is úgy akarja akkor egy szép szerelmes párrá nőttők ki.
2015. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Bocsi csereljetek helyett cseteljetek akartam írni.
2015. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te is írj rá, mert különben azt hiszi h nem érdekled. Sztem tetszel neki :)
2015. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan aranyos :D Én is ilyen vagyok, hogy ha nem ír a fiú, akkor azt hiszem, hogy nem érdeklem. Emiatt nyílván azért agódok, mert szimpatikus a fiú, és nem csak barátilag. Tehát te is az vagy neki. It kölcsönös vonzalomról van szó :)
2015. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem tetszel neki mert ha ilyeneket ír meg ha te megvígasztaltad akkor az minden esetre biztos hogy kötődik hozzád. azért még nem valj neki rögtön szerelmet ismerd meg jobban és érdeklődd meg finoman burkoltan hogy tetszik e neki valaki hívd el hogy találkozzatok beszélgess vele és szeritem összejön a dolog! :) ha nem akarsz pofára esni kérdezgesd a barátnőit is hátha megtudsz valamit
2015. aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!