Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a lány érez-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lány érez-e többet mint barátság, van-e esélyem nála? 15/f

Figyelt kérdés
A lány nem sokkal fiatalabb nálam és egy évfolyammal lejjebb jár. Az egész ott kezdődött, hogy az egyik (most is) legjobb haverom elhívott a születésnapi bulijára. A lány is ott volt és jól elszórakoztunk meg minden, aztán szilveszterkor ugyanez és ekkor kezdett el igazán tetszeni. Ezután már az iskolai sulidiszkóban mikor táncoltunk, ez az érzés még jobban fokozódott. Szerelmes lettem belé(és még vagyok), de ekkor még egy másik fiú (magasabb, helyesebb, bár egoista és bunkó) tetszett neki. Pár hete kijelentette, hogy megpróbálja elfelejteni, de az egyik lány barátomnak azt írta, hogy csak barátként tekint rám (ez már jó régen volt), de azóta ő kezdett rám írni facebookon. Kezdeményezni a beszélgetést. Képeket küld magáról( a napokban küldött egy olyat is ahol a hasa kint volt). És én már teljesen össze vagyok zavarodva. Szeretem őt, de nem tudom mit kéne tennem. 15/f
2015. júl. 2. 17:46
 1/3 anonim válasza:
Szia! Szerintem ha még nem is konkrét szerelmet, de érez valamit irántad. Kérdezd meg tőle hogy mit gondol rólad, nem kell erőszakosnak lenni, hogy rögtön megkérdezed hogy pl.: szerelmes vagy belém? Hanem csak annyit hogy mi a véleménye valami.. Ha pozitívakat ír akkor te is bókolj neki. :) Hidd el, venni fogja ezekből a lapot és akkor (ha érez valamit irántad) ő is viszonozni fogja ezeket az akár nem konkrét érzelmeket. Ebből adódóan ki fog alakulni egy ilyen több mint barát kapcsolat. Persze ez attól is függ, hogy milyen a lány természete. Sok szerencsét kívánok nektek! :)
2015. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Egy lépéssel előtted járok ;) és igazából negatív dolgot nem is említett. Igazából a bók oda-vissza megy (pl. még a sulidiszkóban volt rajtam egy ilyen fluoreszkáló szemüveg és mondtam neki, hogyha szeretné felpróbálhatná, erre ő azt mondta hogy rajtam sokkal jobban áll) Amikor csak tudok bókolok és megbeszéltük, hogy majd nyáron még sokat fogunk találkozni.
2015. júl. 2. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor találkozzatok, persze kettesben. Majd kialakul valami, ha ő is akarja.
2015. júl. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!