Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elfogadni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfogadni, hogy valaki nem a külsőmért szeret?

Figyelt kérdés

Elég csinos lány vagyok (nem vagyok beképzelt, nem ezért mondom) és sok fiú keres, de egyszerűen képtelen vagyok bármelyiket közel engedni magamhoz, mert mindig az az érzésem van, hogy csak a külsőm miatt keresnek és nem érdekli őket az, hogy mit gondolok, valójában milyen vagyok. Még nem volt barátom emiatt, pedig lehetett volna. Nem vagyok buta sem, főleg ezért megy ez nekem ilyen nehezen, mert előre tudom, hogy mit akarnak vagy mi lesz az egész vége, és ezt unalmasnak és silánynak tartom... Mindegy. Ti mit tennétek a helyemben? Hogy tudnám elfogadni ezt az egészet vagy engedni, hogy valaki közelítsen felém?

17/L



2015. júl. 3. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindig számitani fog a külső
2015. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezt értem, de létezik olyan egyáltalán, hogy a külső elnyomja a belsőt? Hogyha valaki szép, akkor már az embereket nem is érdekli, hogy hogy viselkedik az illető? Csak számomra bizarr ez?
2015. júl. 3. 19:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Természetesen érdekel, viszont az első a külső amivel megismerkedik az ember..

Ha szép az ember belül nulla akkor az csak ideiglenese lesz jó, nem fog tartani sokáig :)

Viszont, hogyha nem is érdekli a belsőd vagy nem foglalkozik vele akkor nem is az miatt van/maradna veled.

19/F

2015. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele nagyon sokáig...Mindig azon agyaltam,hogy most a srác csak azért visel el,mert annyira tetszek neki...Még most is sokszor így vagyok vele,hogy csak a külsőm érdekli.
2015. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fölösleges ezen agyalnod lehet érezni, és fogod érezni pláne ha okos is vagy h az adott illető miért szeret mondok erre egy példát:

Nem a szexről fog veled beszélgetni, érdekelni fogja h mi van veled vagy hogy hogy vagy és a kedvedben szeretne járni

2015. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Egyetértek az 5. válaszolóval

általában az emberek mindig külső alapján kezdenek közeledni vagy épp elkerüllni az embert

szerintem merd őket közelebb engedni őket magadhoz és ha nem rossz embert fogsz ki akkor nagyon sokáig boldog leszel

2015. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szàmít a külső de a belső sokkal jobban szàmít ! Legalàbb is nàlam sokat szàmít a belső !!! 18f
2015. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha unalmasnak és silánynak érzed akkor próbálj meg más társaságok felé nézelődni. Elég nehéz lehet neked, főleg a te korosztályodban. Általában a 20 alattiakat még nem nagyon veszik komolyan az idősebb pasik sem, mondván "egy kört megér, aztán majd lesz valahogy". Előtted még valószínűleg elég hosszú út áll, nem tudom mit tanulsz de gondolom érettségi vagy valami ilyesmi és ha jól sejtem akkor utána is lesz folytatás. Egy normális kapcsolatba ez viszonylag nehezen fér bele. Nem lehetetlen, de ahhoz olyan ember is kell.

Ha korodbeli fiút keresel, akkor még nehezebb a dolgod, hisz nekik is ott van még az iskola, esetleg pályakezdő állás viszonylag sok nehézséggel szinte 0 pénzzel (ha nem tartják el a szülők vagy kivételes esetben nem így van). Szóval általában addig kell a lány amíg megvan a pár perc öröm, aztán általában a haverok meg a foci meg a szokásos dolgok. De nem akarok általánosítani mert mindig és mindenhol van kivétel, ráadásul mindenkinek más az elképzelése, mások az igények. De úgy veszem ki az írásodból, hogy ez neked nem lenne teljesen jó. Viszonylag könnyű elhinni vagy elhitetni magunkkkal, illetve egymással, hogy mi most kapcsolatban vagyunk és most járunk meg stb... de hosszabb ideig fenntartani, az az igazi nehézség. Mindig lesznek problémák amiket kezelni kell és egyik félnek mindig engedni kell. Az sem jó ha mindig az egyik enged csak, de ha megmaradnak az ellentétek és a feszültség, az sem vezet jóra. Szóval érdemes lenne valahogy sokat ismerkedned de alaposan, hogy aztán kit tisztelsz meg majd mélyebben a bizalmaddal és akivel talán majd együtt is leszel. De ehhez - mint fentebb írtam - ismerkedni kell. Ezt lehet parkban, iskolában, neten de akár diszkóban is, bár én nem hinném hogy ott pont olyan fiút fognál ki akit szeretnél így az írásod alapján. Sok szerencsét kívánok hozzá és kitartást!

Sajnos nem működik egyik napról a másikra, de legtöbbször akkor jön valaki amikor a legkevésbé számítanál rá :)


..F

2015. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szepen koszonom a valaszt!
2015. szept. 11. 22:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Nezd en ronda vagyok sajat bevallasom szerint. A szemelyisegem sincs a toppon megis igy szeret es igy tetszek a baratomnak.

Az elejen fontos lesz a kulso hacsak nem latatlanban ismerkedsz neten (mi Honfoglalon talalkoztunk)

18/L

2015. szept. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!