Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Visszautasított a fiú, pedig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasított a fiú, pedig egy hónapig erősen érdeklődött irántam. Hogy tudnám elfogadni?

Figyelt kérdés

Kb 1 évig tetszett a srác és nagyjából 1 hónapja rámírt es nagyon határozottan flörtölt. Múlt héten találkoztunk is és minden jól ment, meg is csókolt (sokszor) és jó sokat beszélgettünk. Úgy láttam, teljesen jól viszonyul hozzám. Erre tegnap benyögi, hogy aranyos lány vagyok de nem akar tőlem semmit. Tudom, mindennapi helyzet de nem igazán értem, mert egy suliba járunk tehát nem a kinézetemtől riadt vissza. Eléggé rosszul érzem magam és lövésem sincs, mi változtatta meg hirtelen a véleményét de nagyon szomorú vagyok

16/L


2015. jún. 25. 01:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mély levegő, és ha érzékenyebb típus vagy, sok sírás. Utána gondold át higgadt fejjel a dolgokat, és zárd le a történetet.
2015. jún. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

SEMMI nem változott meg. Nyilván érezte, hogy tetszel neki, egy estére kellemes társaság voltál neki, de többet nem akar.


Felejtsd el, ez ennyi volt.


Keress olyant, akinek te is tetszel, nem csak 1 alkalomra.

2015. jún. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mumusan válasza:
Tetszettél neki. De Ennyi.
2015. jún. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!