Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy lány, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány, de kiderült hogy jövőre az osztálytársam lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem elég rég óta és ez kölcsönös, már találkozót is megbeszéltük. Viszont így az utóbbi időkben kiderült jövőre középiskolában osztálytársak leszünk (most kezdjük a középsulit mindketten) és ez a tény engem elbizonytalanított. Nem tudom mit tegyek, mert nem szeretném hogy ha esetleg összejönnénk és később szakításra kerülne a sor és még jó 5 évig osztálytársak leszünk és el kéne viselnünk egymást. De én meg nem tudok nem rá gondolni. Egyébként egy helyre járunk sportolni más-más időpontban meg a városnak egy másik iskolájába jár innen ismerjük egymást.

2015. júl. 3. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
elkerülhetetlen :D próbáld ki milyen lesz, én osztálytárssal sose kezdtem
2015. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én is jártam hasonló cipőben,összejöttünk, fél évig jártunk,aztán megbeszéltük,hogy maradunk "barátok".

Azóta mindent megbeszélünk egymással,vele van a legbizalmasabb viszonyom,és így kimondottan jó,hogy így alakult:D

2015. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát éppen ez az, én sem kezdenék osztálytárssal.. de még nem az és már az előtt tetszett mielőtt kiderült ez az egész :D Köszönöm a válaszokat
2015. júl. 3. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, vesztenivalód nincs :D Legrosszabb esetben is megbeszélitek, hogy csak barátok maradtok, és kerestek más párt magatoknak :D
2015. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan járhattok. Az sosem biztos hogy félév után szakítatok. Ha meg mégis akkor civilizáltan beszéljétek meg. Ne haragudjatok egymásra és ugyanúgy járjatok össze barátokkal szakítás után.
2015. júl. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!