Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik az osztálytársa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik az osztálytársam mi lehet (többi lent)?

Figyelt kérdés
Egyfolytában nézem nem tudom levenni róla a szemem és ő is néz engem ez jelentheti hogy ő neki is tetszek?

2015. ápr. 16. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
ha a szemedbe néz akkor igen
2015. ápr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Istenem ez a mai világ!!!!! Szegyen gyalazkodas hogy ilyet nem lehet eldönteni!!! Bazzeg menny oda hozza oszt mondd neki! Vagy ha parazos vagy ird meg neki! De amugy az osztalyon belüli szerelmek/parkapcsolatok nem lesznek hosszuk, hamar megunjatok egymast hisz mindig egyutt vagytok. Azoval tetod. Ja es ha.lany vagy akkor képzeld el amit irtam finomabb szavakkal xds
2015. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Bocsi de most nem a kérdésre fogok válaszolni ha választ szeretnél kapni írj pirivit

Na most azt szeretném kérdezni hogy akik egyfolytában irogatják hogy "mond el neki" kiváncsi lennék rá hogy ők már csináltak e ilyet mert mint ugye tudjuk könnyű mondani nehéz csinálni szóval nem olyan egyszerű ez mint amennyire hiszitek én már csináltam ilyet és rosszul is elsülhet de nekem jól sült el

2015. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki nem meri rögtön elmondani a dolgokat, az hívja el az illetőt az iskolai büfébe, és vegyen neki sütit.

Utána már lehet félrevonulni és egy kicsit beszélgetni.


Ha jön, akkor már biztos, hogy érdeklődik... az a pech, ha csak a süti érdekli.

2015. ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!