Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti mit éreztek amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit éreztek amikor szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés

2015. júl. 4. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
ugyanazt mint a fiúk ha szerelmesek. Szerelmet. Nem lehet elmagyarázni
2015. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jót...:D
2015. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindig fáj a bal bokám.
2015. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bizsergést a punciba. :D


Viccen kivül:


Á jaut ézem.


F

2015. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pasz mert én fiú vagyok de szerintem ugyan az..Csak szerintem ők jobban mutatják ki,de lehet hogy ez nem biztos
2015. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hoki ezerrel..:')

16/f

2015. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nehéz elmondani. :) Vannak azok a "tünetek", így érzem, hogy szerelmes vagyok. Először is egyre többet gondolok rá, szinte csak ő van a fejemben, képtelen vagyok odafigyelni bármire is. Ilyenkor általában még enni sem tudok, össze van szorulva a gyomrom. Ha meglátom ugyanez az érzés jön, melegem lesz, és feszül a mellkasom, izzad a tenyerem. Alig várom, hogy már beszéljünk vagy írjon. Képes vagyok változtatni miatta. Figyelek minden apró részletre amit mond, próbálom teljesen boldoggá tenni. Ezt naphosszat lehetne sorolni. Csak szimplán olyan "bolond" vagyok, mint aki be van szívva. :D Aztán amikor elveszítem, akkor jövök rá, hogy mennyire lehet Őt hiányolni, és akkor eszembe jut, hogy mi mindent szeretek benne, hogy még azok a dolgok is szerethetőek benne, amiket eddig rossznak vettem. :) Most van barátom, és próbáltam leírni azt az érzést, amit vele kapcsolatban érzek. Ez szerintem nem különbözik senkinél sem :) Mindenki valami ilyesmit érez, ha szerelmes :)
2015. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szöszi_55 ***** válasza:
Én szerelmes vagyok egy srácba..viszont nem vagyunk együtt. Már most 5éve. Most vagyok 16...Eleinte sokan azt gondolták\hitték,hogy nekem ez csak gyerek szerelem. De igazából télleg nagyon belé vagyok zúgva. És nem bírom elfelejteni.(nekem ő volt az első szerelmem).És mikor meglátom őt,akkor egy olyan érzés kap el,hogy oda mennék hozzá és ha tehetném,akkor ölelném őt egész nap.A szivem hevesebben ver,a kezemmel általában játszadozok vagy a hajammal(mivel ideges is szoktam néha lenni olyankor) ,a szivemben is olyan szuper érzés fog el,amit a hasamban is nagyon érzek :D.. Nem is tudom hogyan kéne ezt a érzést leírni.Hamarabb ahhoz hasonlítanám,mint amikor autóval mentek fel egy dombra majd egyeneset le mentek,és olyan felkavaró érzést éreztek.(mintha belülről valami csikladnozna).Folyamatosan rá gondolsz,meglátod akkor pedig mosolyogsz még ha nem is akarod. És bármilyen hülyeséget is mond ..vagy csinál..,akkor is szereted. Nehéz leírni mit is érez igazán olyankor az ember.
2016. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!