Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mit éreztek, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit éreztek, amikor szerelmesek vagytok egy lányba? És mi, lányok, ezt honnan vehetjük észre?

Figyelt kérdés
Arra gondolok például, hogy ha minden nap nézegetitek egy lány képeit,azt miért csináljátok? Csak szexuális vonzalom miatt, vagy mert szerelmesek vagytok?!
2014. dec. 8. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokat gondolok rá, róla álmodom...
2014. dec. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol rá gondolok, miközben az utcán megyek, és maszturbálok.
2014. dec. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap ő az elso es utolso gondolatom legszivesebben minden nap minden percében vele lennek filmeznenk,setalnank, jo sokat dugnank! :)
2014. dec. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
úgy vehetitek észre, h Iphone-t vettünk és biebernek öltöztünk miattatok!
2014. dec. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1, 2, 3#
2014. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggelente o az elso gondolatom, alvas elott ra gondolok utoljara, sokszkr nezem a kepeit, de nem csak szexualis vknzalom miatt, hanem mert megnyugtato, gyonyoru, es szerelmes vagyok bele, amikor este dolt a ver a fejembol, o volt az EGYETLEN ember, akinek ezt elmondtam, az osszes dalomat neki irom, egesz nap ot nezem ha megtehetem, legszivesebben orakig olelgetnem, ha vele vagyok, akkor kabe 150 a pulzusom, ha szomorunak latom, akkor nem nyugszom, amig fel nem viditom, ha osztalytarsam szorakozasbol meguti, akkor ugy felrugom azt a barmot hogy nem all fel (volt mar erre pelda...), ha sokaig nem latom akkor szomoru leszek, a legszarabb napomat is fel tudja dobni, es ha o nem lenne, akkor nem tudom milyen lenne az eletem, de soha nem is akarom megtudni. A szerelem a vilag legszarabb es legszebb dolga egyszerre. Igy eleg?
2014. dec. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mint most: melegséget a gatyómban. Jajjj, megint bepisiltem. :D
2014. dec. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!