Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit szeretett volna a fiú? 14/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretett volna a fiú? 14/L

Figyelt kérdés

Szval mint kiderült a legutolsó beszélgetésünk során a srác "semmire sem emlékezett" amit többször beszéltünk, vagy legalább is úgy tett, mintha nem emlékezne. Ezt miért csinálja? Mire jo neki?

Utána azt mondta, h a lányokat nagyon könnyen eltudja csábítani ha tetszik neki, de velem azóta ilyen, amióta nem mentem bele egy ilyen szexuális kapcsolatba... azt akarta volna? Mert amikor vmi programon együtt voltunk, mindig olyan jelzést adott, mintha tetszenek neki, pl: amikor deszkázott direkt nekem dőlt miután megállt, a pólójat felajánlotta, stb... De Ráadásul olyanokkal is smarolt, akiknek volt/van barátjuk csak nem mondtak meg. Most mit szeretett volna?


Komoly válaszokat kerek!



2015. júl. 4. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"h a lányokat nagyon könnyen eltudja csábítani"


Őszinteség: LEVEL UP! :D

2015. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
deszkázik , ez a beképzeltség , kikaptál valami nagyképű faszt aki azt hiszi ő a világ közepe , ennyi , ilyenekbe rúgj bele egyet azt menj tovább
2015. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Most ha a csaj elhallgatta előle, hogy van barátja, arról ő nem tehet, ez nem róható fel neki. Más lenne, ha úgy hajtana a csajra, hogy tud a barátjukról.

Te viszont valószínűleg csak szexre kellettél volna neki.

2015. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Amúgy kedves volt amikor beszélgetett velem, még "szivecskézett" is úgymond, sok témában jól elbeszélgettünk, ez minden azután van, hogy felajánlotta azt, én meg visszautasítottam, mert nekem nem az a fontos egy kapcsolatban. Egyik barátnőmtől viszont visszahallottam, hogy ezt mondja neki: "még egy műtét se segítene azon, hogy tetszen nekem." Én ilyet megtenni se tudnék nemtom honnan vette ezt?! -.-"
2015. júl. 4. 14:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
csak kihasznalt volna:)
2015. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
# 2 evvel arra akartál kilukadni hogy a deszkások rohadt bunkók?
2015. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem bunkó! Mivel ő mondta, hogy csak rá akart venni, hogy nem tetszem neki, mert nem akart visszautasítani mivel abban nem jo
2015. júl. 4. 16:55
 8/12 A kérdező kommentje:
Es amikor megtudta, hogy másnak tetszem, erre azt mondta, hogy legyek kemény, es rúgjam tökön azt a másikat, vagy vágjam pofon :O de ne engedjem kihasznàlni magam senkinek, és utána eléggé keményen fogalmazott, meg elmondta, hány lánnyal feküdt le, úgy, hogy csak barátok és nincs köztük semmi más, ami teljesen normális :O -.-" azt vettem észre, hogy még féltékeny is egy picit... :O :S xdd
2015. júl. 4. 16:59
 9/12 A kérdező kommentje:
Mmint szerinte normális
2015. júl. 4. 16:59
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

"de velem azóta ilyen, amióta nem mentem bele egy ilyen szexuális kapcsolatba."

De bizony bunkó.

Én is el tudom játszani, hogy az vagyok, pedig nem vagy bunkó. Na, ő épp az ellenkezőjét tette.

Valószínűleg a srác nem sokkal idősebb tőled. El ne hidd már, hogy ő a falu bikája, és lányokat fektet meg ;)

2015. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!