Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Baj ha a barátom és köztem 8...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a barátom és köztem 8 év van?

Figyelt kérdés

Már többen is mondták milyen sok év van köztünk,és hogy nem ennyi év különbség van egy átlagos kapcsolatnál...Egy átlag kapcsolat általában mennyi korkülönbség?

Na ez már két kérdés nem baj:D Ha valakinek van párja az elárulhatja nekem azt,hogy hány év van köztük:D ( csak kíváncsiságból)

Köszönöm a válaszaitokat :)



2015. júl. 4. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosabban, te és a barátod hány éves?
2015. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
kit érdekel ki hány éves az a lényeg szeressék egymást és kész
2015. júl. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. Az a lényeg, hogy ti ketten a pároddal szót értsetek és szeressétek egymást. Sulimban egyik tanárnőnél 20 évvel idősebb a férje, jól megvannak és közös gyerekük is van. Ha nektek így jó és a család is elfogadja, másnak semmi köze hozzá. :) Nem ártana tudni hány éves vagy. Tizenéves korban ideálisnak kb. 2-3 évet szoktak mondani. Felnőtteknél 4-6 évet. Szerintem meg nem a számokon múlik, hanem a felek érettségén(ez inkább tinikre vonatkozik, ott lehetnek jelentősebb eltérések). Én már 20 évet ugyan sokallok, de olyan kapcsolat is van ami működik. 17/L
2015. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Èn 18, a barátom 26 :)
2015. júl. 4. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Soknak tűnik, de ha működik...

Mondjuk én a fiú helyében biztos nagyon élvezném a dolgot. Nekem volt má + és -12 éves "kapcsolatom" is. Nem elsősorban a korkülönbség volt a gond. És most egy nálam csak 3-4 évvel fiatalabb nőnek nagyon rendben kéne lennie ahhoz, hogy bevállaljam.

2015. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!