Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Kezdeményezzek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kezdeményezzek vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nekem nagyon szimpatikus. Ritkán találkozunk. Minden nap abban reménykedek hogy legalább fészen bejelöl de nem:( szerintetek jelöljem be én? Nem akarok nyomulósnak se rámenősnek tünni. Nagyon nem szeretnék semmit elbaltázni. Nagyon szimpatikus a fiú...szerintetek?


15/l



2015. júl. 4. 22:17
1 2
 11/13 anonim válasza:
Velem is ez a helyzet bejelöltem, visszaigazolt, de nem történt semmi más xd. Most fontolgatom, hogy ráírjak e. Ha ráírsz semmiképp se olyannal indíts h: Szia hogy vagy :) ?.Írd le, hogy nagyon szimpatikusnak találod és ha nem veszi nyomulásnak akkor szívesen megismernéd közelebbről :). Ha pedig érdekled, akkor úgy is tudja a szándékaid és legközelebb majd ő ír neked :)
2015. júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Írhatsz nyugodtan nekem is, nem rég én is hasonló helyzetbe keveredtem :)
2015. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Jelölj be nyugodtan! /helyes srác/ ;)
2015. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!