Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy meleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy meleg srácba, de ő csak úgy tekint rám mint barát, hogy mondjam el neki hogy ne legyen neki kellemetlen? 17F

Figyelt kérdés
2015. júl. 5. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak természetesen, küldj neki kis jeleket. Vagy meg is mondhatod szemtől szembe, egyenesen, amelyiket te jobbnak találod.

Ha biztosan tudod, hogy barátként tekint rád, akkor még próbálj egy kicsit puhatolózni, hátha idő múlva lesz valami köztetek. Szerintem. :D

2015. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Csá, haver olyan meleg van, nem jössz zuhanyozni?

Hoppá, a szappan...

2015. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Mi ezt nem tudjuk. Itt azért (REMÉLEM!!!!) inkább hetero emberek vagyunk. Intézzétek egymás között!!!!
2015. júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#3 de primitív vagy
2018. nov. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!