Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vége lesz ennek valaha?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége lesz ennek valaha?

Figyelt kérdés

A lakótársammal már kb 5 éve élünk együtt, ezáltal legjobb barátok is vagyunk, mindketten melegek, és egymás tökéletes ellentétei.

Ha azt mondom egy tárgyra, hogy nézd milyen szép fekete akkor ő azt mondja rá hogy csúnya fehér. Semmiben nem egyezik meg a véleményünk.

Ez meg is mutatkozik a mindennapos vitákban.

Még az elején megbeszéltük hogy köztünk soha semmi nem lehet.

Mivel ennyit veszekszünk így rettentő nagy a szexuális feszültség közöttünk, már párszor egymáshoz feszültünk. De tartjuk magunkat a megbeszéltekhez, és még egyszer sem verekedtünk.

Viszont vannak érzéseink egymás iránt. Amikor nem vagyok vele hiányzik, vele akarok lenni és megölelni.

Aztán hazamegyek és puff megint veszekedés, és nagyon csúnyán bele tudunk mászni a másik lelkébe.

Amikor valaki másnál alszom, mindig féltékenykedik és nem szól hozzám sokáig. Amikor ő van valakivel direkt minden részletet elmesél, és húzza az agyam.

Egyikünknek sincsen igazán családja, így amikor szomorú az egyik, mindig vele alszik a másik. Néha olyan tökéletes minden együtt, de aztán ismét visszatérünk a való életbe.

Van esély arra hogy valaha jobb lesz a kapcsolatunk, vagy a reménykedés is botorság?



2015. jún. 25. 18:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán van esély egy jó, normális párkapcsolatra, csak tőletek függ. :)

Beszéljétek át normálisan a dolgokat.

2015. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy vele nem lehet. Annyira gyerekes. Elkezdek neki beszélni valami kicsit komolyabb dologról, egyből Uristen ugye ezt most nem gondolod komolyan? Stb stb stb..
2015. jún. 25. 19:17
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
A leírtak alapján ez olyan "se veled, se nélküled". Úgy vélem a kapcsolatotok nem fog mélyülni, mert annyira ellentétesek vagytok, hogy ez a feszültség nem oldódik fel. Legalább meg tudnátok beszélni a problémákat. Kötődés van köztetek és intimitás is, nehéz lesz kilépni ebből a kapcsolatból.
2015. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Nehéz?! Az nem kifejezés az 5 év alatt nem volt komoly kapcsolatom, régebben keresgéltem, voltak ilyen 1-2 hetes kapcsolataim, de miatta lett vége, soha nem kedvelte meg féltékeny volt, kínos helyzetbe hozott, meg igazából annyira nem is voltam oda értük, az ő helyzete ugyan ez.

Szóval mindig keresztbe teszünk egymásnak. Utálom nézni amikor más fogdossa

2015. jún. 25. 22:55
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Elköltözésre gondoltál már? Drasztikus megoldás, de szerintem ez lenne a célravezető. Vele sosem lesz normális párkapcsolatod. Nem fogja hagyni, hogy mással boldog legyél, mert szeret. Nem a szó klasszikus értelmében, de szeretitek egymást. Inkább olyan kötődés van köztetek, ami igazán egyikőtöknek sem jó, de a megszokás győz végül. Próbálj meg kilépni ebből, mert még 5 éved elfecsérled.
2015. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 ftf1983 ***** válasza:
100%

Nekem kettős érzésem van a leírtakkal kapcsolatban.

1. Vagy az lenne valóban a jó megoldás, ha különválna az utatok és mindenki élné a saját életét.

2. A kettőtök kapcsolata új szintre lépne, azaz összejönnétek. Szerintem az is feszültséget okoz köztetek, hogy éreztek egymás iránt dolgokat, féltékenység is van, de ugye ott a megállapodás, amihez tartjátok magatokat miközben valszeg mind a ketten arra vágytok, hogy egymásé legyetek.

2015. jún. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
61%
Én azt nem értem hogy miért kell ennyire egymás nyakán ülni? Miért nem hagyjátok egymást békén, hogy mindenki élje a saját életét. Mivel ezt már az elején leszögeztétek,hogy nem lehet közettetek semmi. Ezt sem tudom hogy miért kellett leszögezni az elején. Nem értem én ezt az egészet. Itt két ut van: vagy folytatjátok ezt a veszekedést vagy különváltok. Szerintem ne is próbáljatok meg összejönni ezek után mert ugyse lesz tartós a kapcsolat. Nekem is volt lakótársam,de soha nem ültem anyakán, amit akart elmondott, amit nem kaart nem mondta, de soha nem faggattam. ez már egymás zaklatása amit ti csináltok.
2015. jún. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Elköltözésre soha nem gondoltam és őszintén szólva nem is szeretnék.

Nekem ő a családom, nélküle nincsen senkim sem.

15 évesen a szüleim "levették rólam a kezüket" amikor elmondtam hogy meleg vagyok.

Abban az időben ismertem meg őt. Mindig mellettem állt és mindenben támogatott. Volt egy csúnya balesetem is és a szüleim egyszer nem voltak bent, ő viszont ameddig csak lehetett ott volt velem.

A múltkor nagyon berúgtam, összeveszünk meg alap szar volt a kedvem. Egy órát állt velem a zuhany alatt, végig fogott, hogy el ne essek. Remegtem, minden bajom volt. Olyan volt mintha álmodnék, azt sem tudtam hol meg ki vagyok, ő pedig szorított próbálta éreztetni, hogy semmi gáz, bármi van, nem vagyok egyedül.

Nem tudnám őt elhagyni. Senki nem törődött meg velem ennyire, mint ő.

Tudom hogy akadzkodós meg féltékeny vagyok, de ő is.

Amúgy köszönöm a válaszokat!

2015. jún. 26. 18:18
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok.

Hát igen, így már egészen más a helyzet.

2015. jún. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez borzasztóan kemény sztori...

Gyönyörű sztori lenne ha félre tudnátok tenni az ellentéteket.

Úgy tűnik van köztetek szeretet, tisztelet kölcsönösen.

Jó lenne, ha le tudnátok ülni és megbeszélni a problémákat.

Ha ezt nem tudjátok összehozni akkor a helyzet az csak stagnálhat, rosszabbodhat.

"izolált rendszer entrópiája nem csökkenhet"

Magától nem fog megoldódni a probléma. Ha nem tudtok leülni, vagy megbeszélni, akkor tényleg csak az a lehetőség marad, hogy tűritek ezt az állapotot, vagy valaki költözik.

Ha nagyon nem lehet vele szót érteni, akkor próbáld meg esetleg játékosan. Hagyj Neki valahol a lakásban egy levelet :D

[hirtelen ötlet, de ha belemegy és értelmesen válaszol, akkor lehet, hogy meg tudnátok beszélni egy-két dolgot]

Szereted őt? Hogyan?

2015. jún. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!