Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a fiúba, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a fiúba, vagy nem? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Elég hosszú történet, de a lényeg, hogy van egy fiú akit gyerekkorom óta ismerek. Az unokabátyám haverja. Kiskorunkban sokat találkoztunk, játszottunk együtt. Az utóbbi 3-4 évben nem találkoztunk. Egy hete újra találkoztunk, mert együtt mentünk sulival Londonba. Én az egyik nagyon jó barátnőmmel mentem. Eleinte nem is ismertem fel, de aztán rákérdeztem. Emlékezett rám. Nagyon megváltozott, aranyos, kedves, figyelmes. Tehát tökéletes.

A "gond" csak annyi, hogy neki nagyon bejön a barátnőm. Az út alatt megfogták egymás kezét, 2x volt szájra puszi de ennyi. Aztán a barátnőm lekoptatta, mert neki ez túl gyors, pár napja ismeri, és az egész busz rajtuk csámcsog (mindenki nekik szurkolt, hogy összejöjjenek, általam ismerte meg a barátnőm azt a fiút). Én közben jóban lettem vele (megint). És miután a barátnőm lekoptatta, én egyre többet voltam vele. Pl a múzeumokat is együtt jártuk be. Jól éreztem magam vele. A vállán aludtam a buszon is. Tényleg rettentő aranyos volt.

A barátnőmmel is beszéltem, ő azt mondta, hogy nem akar tőle semmit. Én nem mondtam semmit arról, hogy mennyire jól érzem magam vele.

Aztán utolsó előtti napon úgy tűnt, megváltozott a véleménye. Újra közeledett a fiú felé, ő pedig minden figyelmét neki szentelte. És úgy éreztem magam, hogy csak akkor vagyok jó, ha más nincs. Így most elég bunkónak látszik a fiú, de valójában nem az. Nem akarom széttúrni a kialakuló kapcsolatukat, főleg mert nem is tudom mit akarok. Egyszerűen csak idegesít, ha együtt látom őket, és ha a fiú rá figyel, nem rám. Tudom, hogy önző dolog. Mit tudnék ezzel kezdeni? Mert szombaton elvileg találkozunk a fiúval, a barátnőmmel, meg néhány haverral. Őszintén szeretnék örülni annak, ha összejönnek, de ha rágondolok, már akkor is a sírás kerülget.

És valójában külső szemlélőként a fiú nem annyira helyes de a belőjében valami nagyon megfogott.

Bocsi a helyesírási hibákért.

Tudom, hogy másoknak nagyobb problémáik vannak, de köszönöm azoknak, akik normális válaszokat adnak.


16/L



2015. júl. 6. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok...

Lehet, hogy ez nem is szerelem, csupán vonzalom. Mondjuk, nem tudom pontosan, legbelül hogy érzel, meg ilyesmi ... De ha tényleg az a típus, akinek ha nincs ló, jó a szamár is, akkor ... nem lehet annyira komoly. Jó, most nem arról van szó, hogy olyan komolynak kell lennie. Bár kinek mi tetszik. Egyáltalán nem önző dolog, amit teszel. Én is ugyanebben a cipőben járok. Talán fellángolás, amit érzel iránta. Hidd el, idővel kiderül .. én drukkolok.

2015. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Igazából mikor vele vagyok, érzem azt a bizsergést. Elég hosszú történet a miénk, pedig csak 10 napos. Lényeg, hogy aludtunk a buszon úgy, hogy a fejem a vállán volt, ő pedig a fejét a fejemre hajtotta. A lábam pedig lecsúszott a lábtartóról, ő pedig megfogta és átette az ő lábán, a kezét meg a combomon hagyta. Annyira jó érzés volt. De már a legelején mondtam magamnak, hogy barátságnál több nem lehet. Most mégsem tudom... Nem szeretném elárulni a barátnőmet, és azt sem szeretném, ha én lennék a szamár.
2015. júl. 6. 23:36
 3/4 anonim válasza:

pfhuu...mire ezt végigolvastam majdnem 3 órakor :D

hát szerintem ha tényleg jó barátnők lennétek előre letisztáztad volna vele még az út elején hogy tetszik neked a fiú és ha ő igazán jó barátnő lenne akkor kb. a közelébe sem menne, de ez csak az én véleményem nekem akire azt mondom barátnőm az akkor csak segít felszedni azt akit szeretnék és ez kölcsönös és amm meg ha min 2 nek tetszik akkor meg vagy mindketten hagyátok a dolgot...

2015. júl. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elején nem mondtam, hogy tetszett. Aztán mikor már jobban elvoltunk, már késő volt, mert láttam, hogy alakul köztük vmi. Úgyhogy mikor egyszer rákérdezett, azt mondtam neki, hogy csak barátként nézek rá. Valószínűleg itt rontottam el, de nem akartam tönkretenni a boldogságát.
2015. júl. 7. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!