Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb lány barátomba! Velem is megtörtént az amit nem szerettem volna, ahányszor találkozok vele mindig mély benyomást tesz és a vele eltöltött idő után van egy álmatlan éjszakám ami azzal telik, hogy "elfelejtsem" őt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Félek,ha elmondom mindennek vége.
2015. júl. 5. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én azt mondom,ha ennyire mèly érzelmeket táplálsz iránta,valld be neki,mert ez nem fog így elmúlni!
2015. júl. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha normális a barátod, akkor még ha el is utasít segít túltenni magad ezen az időszakon
2015. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , várok vele egy kicsit de még megpróbálom a nyáron mert ha nem szeretném , hogy a tanulmányi eredményeim ezt a "váltságos" helyzetet megérezzek .
2015. júl. 5. 14:19
 4/12 A kérdező kommentje:
Eközben van egy lány akiben több esélyt látok és el is hívtam már de valamiért még mindig ő az akire gondolok , hiába megyek el hamarosan mással fagyizni(már nem mondhatom el a csajnak , hogy bocs vége felejtsd el a meghívást)csakis rá gondolok, és van egy srác aki már vagy jó pár éve véleményem szerint kihasználja és a csaj(a "barátom") ilyen szempontból naiv és az a srác nagyon bezavar .
2015. júl. 5. 14:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a barátságotok erős mondd el neki és beszéljétek meg. Ha tényleg erős a barátságotok akkor sián meg lehet beszélni. Tapasztalatból mondom majdnem pontosan ugyanez volt velem is és ugyanúgy barátok maradtunk.
2015. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mint mondtam(írtam) a nyáron esetleg egy bulin elmondom és meglátom mi lesz de tisztára hülye vagyok , hogy bevállalom ezt hiszen ott van egy másik lány akivel lehetne is valami szerintem . De úgy érzem vele csak vele lehetek teljes és nem akarom a másik csajt egy pótléknak használni. :) Köszönöm a válaszokat , meglepően értelmesek nem pedig "trollkodások".
2015. júl. 5. 14:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Az hogy nem akarod a másikat pótléknak használni,becsületes és szerintem vállald be,hogy elmondod a 'barátodnak' de ne egy buliban részegen,mert az kiábrándító lehet..esetleg előzetesen adj feltünőbb jeleket,és figyeld meg hogyan reagál,az is lehet,hogy kedvező lesz a fogadtatás ;-)
2015. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jövő héten megy a csapat valamerre , nemrég beszéltem meg vele és mondta , hogy mihamarabb menjünk , megpróbálok kicsit többet beszélni vele mert ezelőtti bulin nem nagyon tudtam vele beszélni (pedig kezdeményezte a beszélgetést).Remélhetőleg nem lesz ott a csávó amelyik folyton kihasználja (hidd el eleget hallottam a csajt miatta kiakadni de főleg régebb , múlt bulin oda sem ült a csávó tehát remélem vége van közöttünk ennek a "se veled se nélküled" kapcsolatnak).
2015. júl. 5. 15:26
 9/12 A kérdező kommentje:
*remélem vége van KÖZÖTTÜK(véletlen "köztünk"-et írtam)ennek a "se veled se nélküled" kapcsolatnak.
2015. júl. 5. 15:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha most van túl egy kapcsolati huza-vonán nem valószínű,hogy készen áll egy újabb kapcsolatra,én a helyedben egy időre maradnék barát-zónában,hogy érezze támogatod,mint barát..lehet h ő maga jön rá több is lehet közöttetek (előző voltam)
2015. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!