Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még esélyem vagy teljese...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem vagy teljesen megutált? FONTOS.

Figyelt kérdés
Haló. Szóval van egy lány akivel egy helyen dolgozunk egy strandon. Én kapuőr vagyok ő meg ilyen felszolgáló szerűség egy kajáldában. Neki nem volt beléptető kártyája ezért nem mehetett volna be de én beengedtem mert most miért ne. Még aznap amikor ment ki a strandról hozott nekem fagyit mert beengedtem. Utána csak ő járt a fejemben. Rá 2 napra megint ugyan annál a kapunál dolgoztam és sikerült összefutnunk többször is és kiderült hogy én is tetszek neki nem is kicsit. Ez így ment kb 2-3 napig. Utána a mai nap is találkoztunk de ez most valahogy más volt (lehet azért mert "női problémái") voltak. Na mindegy. És ugye ő hülyeségből nem szólt hozzám nekem pedig ez kicsit szarul esett ezért kb minden szó nélkül ott hagytam. Amikor hazaért láttam hogy letörölt face ról de nem tiltott le. Utána akárhogy írtam neki mindig ilyen válaszokat kaptam: szia, hagyj békén de komolyan és a többi. Most én nem tudom tényleg megutált vagy ezt is csak játssza? Vagy esetleg azt várja hogy valami bocsánatféleséget csinálok majd. Kérlek válaszoljatok.

2015. júl. 7. 19:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja igen bocs. Én 18/f ő 17/l
2015. júl. 7. 19:21
 2/8 anonim ***** válasza:
miért, mi rosszat csináltál vele? Lehet csak megjött neki, de akkor miér ttiltott volna faceről?
2015. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Épp ez az. Csak simán letörölt az ismerősei közül de nem tiltott le. Egyébként annyit tettem hogy elmentem onnan. Mert ugye meg volt beszélve ez a tali. És ezt ő gondolom rosszul értelmezte.
2015. júl. 7. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:
milyen tali volt megbeszélve? Bocsi nem szűrtem le a kérdésből hogy valami tali is volt
2015. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csakis azt varja, hogy bocsanatot kerj tole. Hidd el, tapasztalatbol mondom. Hisz en is ilyen vagyok. :D A lany sertodekeny tipus, szoval ... ez a gondja.
2015. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma kb 4 szer kértem bocsánatot. Amm ez egy szimpla találka volt. Én bementem volna fürdeni csak úgy ő meg amúgy is dolgozott. És így jött az egész. De amm mintha a bocsánatkérés mintha nem hatná meg.
2015. júl. 7. 19:50
 7/8 anonim ***** válasza:
persze, a nőket nem hatja meg a bocsánatkérés, ezt jobb ha most megjegyzed :D
2015. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nos én akkor sem fogom annyiban hagyni :D. Addig kérek tőle bocsánatot amíg meg nem bocsájt.
2015. júl. 7. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!